Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜKSPORA ÇİFTE MÜJDE…

  KARDEMİR KARABÜKSPOR 1993

 

KARDEMİR KARABÜKSPOR 1993 SEZONUNDA BAŞLATTIĞI VE O DÖNEMDE KAZANDIĞI SPOR KOMPLEKSİ-İDMAN SAHALARI HARİCİNDE  2002 YILINDA HFT  İDARİ BİNA KOMPLEKSİ VE HASAN DOĞAN HALI SAHA  TESİSLERİNİ YAPABİLMİŞTİ. TESİSLERİN TAM ANLAMI İLE SÜPER LİG STANDARTLARINDA OLMAMASI  BUGÜNE KADAR TESİSLEŞME PROJELERİNİ GÜNDEMDE TUTUYOR ANCAK ARSA TAHSİSİ KONUSUNDA TIKANMALAR YAŞANIYORDU.

VALİ  İZZETTİN KÜÇÜK VE KARABÜK MİLLETVEKİLİ M.ALİ ŞAHİN’İN GAYRETLERİ VE DESTEKLERİ İLE KARABÜK’E KAZANDIRILACAK 103 DÖNÜMLÜK ARSA ÜZERİNE STANDART VE MİNİ FUTBOL SAHALARI, FUTBOLCU SOSYAL TESİSLERİ VB  ALANLARI KAZANDIRMAYI DÜŞÜNEN KARDEMİR KARABÜKSPORUN YAKLAŞIK 20 YILLIK HAYALİDE GERÇEKLEŞMİŞ OLUYOR.

 

 

rrrrr

Kardemir Karabükspor yaklaşık 20 yıldır konuştuğu tesisleşme hayaline  adım adım yaklaşıyor. Bölgenin tek Süper lig temsilcisi olan  ancak sosyal tesisleri ile yeterli bulunmayan kırmızı mavililer uzun yıllar hayal ettiği  modern tesisleşme imkanlarına Mustafa Yolbulan Başkanlığında  son noktayı koymayı hazırlanıyor.

1993-94 sezonunda mevcut kullanılan tesisleri zor şartlarda tamamlayan Karabükspor da yine süper lige çıktığı ilk  dönemde idman sahasına kavuşabilmişti.

Karabüksporun süper ligde ve 1.ligde geçirdiği 1993-94 sezonundan 2002 sezonuna kadar tesisleşme  konusunda sürekli projeler üretilmesine karşın sık sık değişen yönetimler yada siyasi- kamu  kaynakların yeterli desteği vermeyişleri nedenleri ile ötelenmişi.

MÜJDE 1 ” TESİSLER “

Modern spor tesislerinin Karabükspora kazanımı  için Ankara kaynaklarında Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ‘in Karabük ayağında ise Karabük Valisi İzzettin Küçük’ün büyük destek sağladığı ve Karabükspora 103 dönümlük arsanın tahsis edilmesi konusunda alt yapının olgunlaştırıldığı belirtildi.

Karabükspora  tesis için tahsis edilecek 103 dönümlük  arsanın kullanım hakkını alır almaz , TFF ( Türk Futbol Federasyonu) kaynakları ve sponsor firmaların yardımları ile bağımsız  bir spor tesisi yapmak için kolları sıvayacağını , tesislerde  sporcu sağlığı,gelişimi gibi sağlık ünitelerinden cafe,dinlenme alanlarına kadar tüm birimlerin yer alacağı modern bir mimari yapı ile şekillenerek klübe kazandırılacağı ifade ediliyor.

page

MÜJDE 2  ; STADYUM TRABZON MAÇINDA TAM TEŞEKKÜLLÜ HİZMETTE

 

Öte yandan Haziran ayına yetişir yetişmez tartışmaları arasında Şubat ayı sonlarına doğru tam teşekküllü hizmete alınacak STADYUMUN  Trabzon spor karşılaşmasında  tam kapasite ile hizmete alınacağı Vali İzzettin Küçük tarafından müjdelendi.

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO