Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARABÜK’TE BAYRAMLAŞMA

    KARABÜK’TE BAYRAMLAŞMA

 

 

KARABÜK’TE BAYRAMLAŞMA

karabuk-te-bayramlasma-toreni-yapildi-5186275_o

 

Karabük Valiliği organizasyonunda  Polisevinde düzenlenen bayramlaşma da , Vali İzzettin Küçük, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Ak Parti Karabük Mileltvekili Osman Kahveci, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, Emniyet Müdürü Oktay Keskin, CHP Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ, MHP İl Başkanı Metin Demirel ve Karabük Gazateciler ve İletişim derneği yöneticileri, ASGD Başkanı, Kent konseyi Başkanı Özcan Büyükgenç yanı sıra TSO Başkanı Sedat Namal ve İl daire müdürleri ile diğer STK  temsilcileri katılım yaptı.

 

Karabük Valisi İzzettin Küçük  bayramlaşma töreninde ,”Büyük bir coşku ile  sevinç ile ve huzur , mutluluk içinde kutlanan dini bayramlarımız  bize  birlik ve beraberlik duygusuna anlam kazandırmaktadır,  bayramlarda  kırgınlık ve kızgınlıklar  bir kenara bırakılmalıdır. Bizim tarihimizde ve inancımızda milli ve dini bayramlarımızın önemi büyüktür. Bayramlarda büyüklerimizi ve küçüklerimizi unutmamalıyız. Çocukların olmadığı bir bayram sevinemediği bir bayram eksiktir bu anlamda herkesin bayramının mübarek olmasını hayırlara vesile etmesini diliyorum” dedi..

 

Polisevindeki bayramlaşmanın ardından Vali Küçük ve beraberindekiler sırasıyla, İl Emniyet Müdürlüğü personeli, İl Jandarma Komutanlığı, Huzurevi, Hastane, sevgi evleri ve şehit yakınları ile gazileri ziyaret ettiler..

Web Tasarım & SEO: Best4SEO