Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARADAĞ “BU PAKET BDP İÇİN YAPILMIŞ” DEDİ.

  CHP İl Başkanı

 

CHP İl Başkanı Bayram Karadağ , ” Bazı devletler gibi Masalarda çizilmediğini Sınırlarımızın her santimetresinin şehitlerimizin kanı ile çizildiğini ,Gerektiğinde Askerden Kaçan değil de Ülkemiz İçin Şehit olacak milyonlarca Vatan evladının olduğunu hatırlatıyoruz  ” Dedi..

 

 

 

KARADAĞ   “BU PAKET BDP İÇİN YAPILMIŞ” DEDİ.

 

 

 

MANŞET

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Bayram KARADAĞ açıklanan demokratikleşme paketi için sert bir basın duyurusu yayımlayarak şöyle dedi;   “Açıklanan Paket Demokratikleşme Paketi değil PKK nın istediği Demokratik Toplum Kongresinin İstediği Birleşik Devletler paketidir. Türkiye’nin Birleşik Devletlere doğru gidişinin işaretidir.

Bir süredir İktidar partisinin Sürdürdüğü Demokratikleşme paketinin aslında Bir pazarlığın biri Hapiste Diğeri Dışarıda iki kişinin uzlaşmasının eseri olduğunu üzülerek görüyoruz.
Bu Paket sadece ve sadece DTP için yapılmış sadece BTP nin çıkarlarını koruyan bir pakettir Bu Demokratikleşme Paketi İmralı’daki Terör örgütü elebaşısının istediği Ve Türkiye Cumhuriyetinin temel dayanaklarını yok edecek adımların atıldığı bir pakettir.Bu Paket terör örgütü elebaşlarının 1-2 sene içerisinde serbest bırakılacağının işaretidir.
Siyasi Partilere Yapılacak Yardımların Yüzde 7 oy alana yapılması gerekirken Yüzde 3 oy alana yapılması Hangi partiye Yarayacaktır. Bilmiyorsanız Söyleyelim BDP…
Siyasi Partilere getirilecek olan EŞ BAŞKANLIK sistemi hangi partide var..Bilmiyorsanız Söyleyelim BDP…
Yok eğer Bütün partiler eş başkanlıktan faydalanacaksa Soruyoruz..AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eş Başkanı Kim olacaktır…
2911 sayılı gösteri ve yürüyüşler kanununda yapılacak olan Siyasi toplantılarda Hükümet Komiseri uygulamasının kaldırılması Yaptığı tüm toplantılara Hükümet komiserini almayan DTP nin yararına değil midir.
Klavyelere özgürlük diyerek Alfabemize soktuğunuz sizin harfleriniz köy ve şehir isimlerinin olduğu kadar tüm isimlerinde değişmesinin önünü açtığı doğru değil midir.bu istek DTP’nin isteği değil midir.
90 yıllık Türkiye’mizde alfabemiz şimdiye kadar ihtiyaçlarımızı karşılıyordu da İhtiyacımızı karşılamadığının farkına iktidara geldikten 10 yıl sonra mı vardınız.Bu Bir İhtiyaçtı diyenlere bu yönde Karabük’ümüzden bir talep yapılmış mıdır.Alfabemize sokulan sizin harfleriniz için Karabük’ümüzden bir talep olmadığına göre bu bir ihtiyacın karşılanmasıdır diyenler Bunu kimlerin Hangi İHTİYACI’nın karşılanması için yapmışlardır.
Andımızı okuyarak yetişen bizler Türkiye Cumhuriyetinin değerlerine sahip çıkmayı İlkokuldan başlayarak öğrendik İktidar olduktan sonra Tabelalardaki Türkiye Cumhuriyeti (TC )harfine bile tahammülü olmayanlar İlkokullardaki andımızı kaldırdıktan sonra yakında İstiklal marşımızı da kaldırırlarsa hiç kimse şaşırmasın.
Tabelalardaki TC kelimesinden kim rahatsız olmuştur. İmralı görüşmelerinden sonra bu tabelaların ülke genelinde teker teker kaldırılması bir tesadüf müdür.Bankalardaki ve Kamu Kurumlarındaki T.C İbaresinin kaldırılmasını tabelalarda çok yer kaplıyordu diye açıklamak hangi akla hizmettir.
Değerli Karabüklüler Yıllardır Büyük Ortadoğu projesinin eş başkanı olanların tabelalardaki TC Harflerine tahammülsüzlüğün nedeni nedir.
İmralı’daki Terörist başı ile görüşme yapan şerefsizdir diyenlerin Şimdi Abdullah Öcalan ile görüşme yapılıyor demelerinin yorumunu siz değerli Karabüklülere bırakıyor.Birilerine Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sınırlarının Bazı devletler gibi Masalarda çizilmediğini Sınırlarımızın her santimetresinin şehitlerimizin kanı ile çizildiğini ,Gerektiğinde Askerden Kaçan değil de Ülkemiz İçin Şehit olacak milyonlarca Vatan evladının olduğunu hatırlatıyor tüm Karabüklülere Saygılarımızı sunuyoruz.”

Web Tasarım & SEO: Best4SEO