Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARADAĞ, VERGİLİ’YE SORDU, “EKONOMİK EV YAPACAĞIM DİYE SÖZ VERİLDİ. NEREDE O EKONOMİK EVLER?..”

  Karabük Cumhuriyet Halk

 

Karabük Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı, Bayram Karadağ Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin verdiği sözleri tutmadığını ve halkı mağdur ederek siyaset yaptığını savundu.

Karadağ ; “Sahi, Verilmeyen EV sözleri nelerdi. 2019 yılında Ekonomik ev yapacağım diye söz verildi. Nerde O ekonomik evler?..

2017 yılında Kardemir işçilerine EV sözü verenler arsa planını yaptık diye söz verenler. Nerde O Kardemir İşçisine yapacağınız Evler Ya..! 

BELEDİYE İŞÇİLERİNİ EV SAHİBİ YAPACAĞIZ Diye söz veren BELEDİYE BAŞKANI nerde BELEDİYE İŞÇİLERİNE YAPACAĞINIZ EVLER. ?” diye sordu 

Karabük Belediyesinin 2019 yılında Özçelik İş Sendikası ziyaretinde yaptığı açıklamaya yer veren Bayram Karadağ ” o dönemde Sendikacıların ziyaretinde Konut Projesi Üzerinde Birlikte Çalışacağız, En uygun şartlarda İşçi Arkadaşlarımızı Ev Sahibi yapmaya çalışacağız, ” ifadelerinin yer aldığı paylaşıma gönderme yaparak ” şimdi soruyoruz 2019 yılında Ekonomik ev yapacağım diye söz verildi. Nerde O ekonomik evler?..” dedi

Karadağ, Milletvekilimiz Cevdet Akay İlçe Başkanımız Ali Yavuz ile birlikte Adım adım çalışmaya devam ediyoruz, dedi ve çalışmalar hakkında bilgi vererek ‘İşimiz Gücümüz Karabük’ dün de Fatih, Soğuksu,Yeni Mahalle sakinleri ile kucaklaştık sorunları dinledik, CHP gelecek dertler bitecek dedik” ifadelerine yer verdi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO