Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Karaoğlan Bülent Türkoğlu “Buyurun” Dedi

Safranbolu DSP Belediye Başkan

tartısalım

Safranbolu DSP Belediye Başkan adayı Karaoğlan lakaplı Bülent Türkoğlu , son zamanlarda Karabük MHP Belediye Başkan adayı Rafet Vergili’nin adaylara televizyonda çıkalım tartışalım çağrısına karşılık buyurun SAFRANBOLU için tartışalım açıklaması ile bir nevi cevap verdi.

Safranbolu adayı Mustafa Özata’nın ” Rafet Vergili ile politika üretmeye çalıştığına değinen Türkoğlu ; ” Ayakkabı kutularından çıkan paraların, neden ayakkabı kutularında saklandığını, evde neden para sayma makinesi olduğunu ya da neden çok sayıda kasa olduğunu kimse anlatamıyor. Başbakan diyor ki ‘Paralel devlet kuruldu’. Bu konuda düne kadar başının tacı ettiği, ulemalar bilir dediği, alimler bilir dediği, üniversitelerdeki alimleri yok sayarak ulemaları öne çıkarttılar. Şimdi onlara ulema müsvettesi bir süre sonra vaiz lobisi demeye başladı. Bu da gösteriyor ki dine dayanarak seçilen bu parti, bu partinin milletvekilleri ve Başbakan’ın aslında dine de saygısı yok. Çünkü dinde birisine alim demişsen, ulema demişsen, o alimliğini, ulemalığını bir günde kaybetmez. Dinde birisine vaiz demişsen, vaiz bir günde bir müsvedde bir lobi olmaz. Artık bu yürütme mantığını milletmiz gördü, artık afaki yurtseverlik,milliyetçilik,devletçilik politikaları ile halkımızı kandıranlar biliniyor,12 Eylül öncesini hatırlayanlar bir MC Hükümetlerinin neler yaptıklarını birde Bülent Ecevit Hükümetlerinin neler yaptıklarını ve nelere maruz kaldıklarını bugün açıkça görebiliyor tahlil edebiliyorlar, bu seçimler DSP için yeniden çıkış sürecinin başıdır. Biz Ak’lığı AK Güvercin ile gerçekten temiz , yürekli , İlkeli politika üreten Bülent ECEVİT’den öğrendik, biz ‘Ne Ezilen Ne Ezen Halkça Bir Düzen ‘ anlayışını Bülent Ecevit ile örendik, şimdi o anlayışı öğretmeye geldik. Biz şehir plancılığı nedir biliriz, afaki projeler üretmeyiz” dedi.

Karaoğlan lakaplı Bülent Türkoğlu ; Bu Mart Değişim Şart diyerek son zamanlarda televizyonlarda kamuoyunun karşısında tartışalım iddialarına karşıda ; ” Buyurun gelin SAFRANBOLU için de konuşalım,tartışalım,şehir planı nasıl olur,şehircilik nasıl modernize edilirken geliştirilir konuşalım, gelenler gelsin gelmeyenler kendi bilir ama ben varım, buyurun konuşalım “ diyerek televizyonda parti belediye başkanlarına çağrı yaptı.