Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARAR VERİLDİ; LİSTE HAZIRLANIYOR,DİZDAR BAŞKAN OLUYOR

Kardemir Karabük Sporda Sorunlar

Kardemir Karabük Sporda Sorunlar Çözülme Noktasına Gidiyor. Yapılan Toplantılarda Belediye Başkanı Rafet VERGİLİ’ninde Devreye Girmesi İle Aday Belirlendi . ŞEFİK DİZDAR  ve BAŞKAN VERGİLİ  Liste Hazırlayacak.

 

Cumartesi  (yarın) günü yapılacak olan genel kurulda tek liste ile girmesi beklenen Şefik Dizdar yönetimini oluşturabilmek için çalışmalara başladı

 

Kardemir Karabükspor’un yeni başkanı Şefik Dizdar daha önceki yıllarda da kırmızı mavili takımın başkanlığını ve yöneticiliğini de yapmıştı.

Şefik Dizdar 1972-1973 yılında Karabükspor un 2. lig beyaz gurup ta  averajla 3. lige düştüğü sezonda,  1973-1974 yılında 3. lig beyaz gurup da 2. olarak 2. lige çıkan takın başkanı , 1974-1975 yılında 2. ligde bi dönem başkanlık yapmış ve görevi Dursun Dereliye devretmişti.

Dizdar’ı  Karabük belediye Başkanı Rafet VERGİLİ’NİN  ikna ettiği ve Kenttin bu denli üst seviye bir reklam aracı  olan  ve tüm bölgenin Karabükspora olan hassasiyeti bilinirken sahipsiz kalması ve KAYYUM’A gitmesine göz yumamayız şeklinde  konuşmalar yaptığı ifade edildi.

 

Ancak Karabükspora yakın kaynakların halen ciddi korkuları var. KARDEMİR’İN kayıtsız kalacak olması , ileride hangi sıkıntıları yaratır sorusunun bugünden düşünülmesi gereği üzerinde duran aynı kaynaklar Şefik bey ve Rafet bey de kongre zamanına kadar farklı düşünebilir yada bu iş farklı algılanabilir ve siyasi olarak değerlendirildiğinde zararı KARABÜKSPOR görebilir şeklinde yorumlar yapıyorlar.