Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARAYOLLARI KARABÜK’LE KAFA YAPIYOR !

    GEÇEN SENE

 

 

GEÇEN SENE KARABÜK’E ÜNİVERSİTE KAYITLARI İÇİN GELENLER KÖPRÜ ONARIMI İLE KARŞILAŞMIŞLAR TRAFİK ÇİLESİNİ YAŞAMIŞLARDI. BU SENE İSE KBÜ’YE İNEN YOL ASFALTLANARAK KAPATILIP KARABÜK’E GELEN İNSANLARA TRAFİK ÇİLESİ ÇEKTİRİLİYOR.

 

 

 NEDEN BU İŞLER KBÜ

KAYITLARI SIRASINDA OLUYOR ?

 

HELAL OLSUN KARAYOLLARI KARABÜK’Ü  DÖRT DÖNDÜRÜYORSUN ..

 

ResimLERRR.. 002

 

Geçtiğimiz yıl üniversite kayıt döneminde Karabük girişinde ki köprüyü durup durup kayıt döneminde onarıma alarak , KBÜ’ye kayıt için gelenleri trafik keşmekeşi içine atanlar bu yıl da aynı filmi KBÜ girişinde ki yolun asfaltlama çalışmalarına alarak yaptı.

 

KBÜ kayıt için gelen ailelerin “üniversite kampüs alanı ile yurtlar arasında kalan Karabük-Kastamonu yolu üzerinde ki asfaltlama çalışmaları yüzünden ne yapacağımızı şaşırdık, yollar kapalı, çalışmalar var iyi güzel bu çalışmalar olacak tabi de durup durup tam KBÜ kayıtları sırasında mı yapılıyor bu yollar ” diyerek tepkilerini dile getiriyorlar.

 

Karayolları bölge müdürlüğünün KARABÜK üzerinde ki çalışmalarının plansız yürütüldüğüne dikkat çeken kaynaklar , İrfan Bölükbaş caddesi üzerinden , KBÜ tarafına yapılacak üst geçit ne oldu, 2 senedir yapılacak Haziran’da son ihalesi oldu ,firmaya yer teslimi yapıldı mı , alt tarafımı bir üst geçit neden Karabüklülere bu işkence çektiriliyor, üstelik buraya gelen ve ailelilerin Karabük’e emanet ettikleri öğrenciler var burada bir kaza olsa sorumlusu kim olacak” diyorlar.