Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Kardemir 2022 Sürdürülebilirlik Raporu Yayınlandı

Türk sanayisinin temel taşlarından

Türk sanayisinin temel taşlarından biri KARDEMİR AŞ , geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2022 yılında da ana faaliyet alanları ve diğer konulardaki gelişmeleri içeren sürdürülebilirlik raporunu yayınladı.

Kardemir, 2022 yılı raporunda sürdürülebilirlik felsefesini tüm süreçlerinin merkezinde konumlandırarak tüm iş süreçlerinin odağı haline getirdi.

2022 Yılı Sürdürülebilirlik Raporu’nda Kardemir’in stratejik hedefleri doğrultusunda; sürdürülebilirlik, çevresel, sosyal ve kültürel olmak üzere yönetsel alanlarda kaydedilen performansı ayrıntılarıyla ele alıyor.

Kardemir sahip olduğu köklü sanayi kültürü, yetkin insan kaynağı ve kurumsal yönetim tecrübesi ile sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak üretmeye, ülkemize ve insanlığa hizmet etmeye devam edeceği vurgulandı.

Kardemir’in 2022 Sürdürülebilirlik Raporu, sürdürülebilirlik ve çevresel, sosyal, yönetsel (ÇSY) alanlarında kaydedilen performansı; Kardemir’in stratejik hedefleri kapsamında ve öncelikleri doğrultusunda ayrıntılarıyla ele alındı

KARDEMİR AŞ ‘DEN yapılan açıklamada ” Gücünü geçmişten alan şirketimizin 2022 Yılı Sürdürülebilirlik Raporunu kardemir.com/surdurulebilirlik bağlantısından inceleyebilirsiniz.” dendi

İşte 2022 Sürdürülebilirlik Raporu

https://www.kardemir.com/duyurular/kardemir-2022-yili-surdurulebilirlik-raporu-yayinlandi-462