Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARDEMİR A.Ş. Bağlı, KARÇEL A.Ş.’de Genel Müdür Süleyman Boyar Göreve Başladı

KARDEMİR A.Ş. Bağlı Ortaklığı

KARDEMİR A.Ş. Bağlı Ortaklığı KARÇEL A.Ş.’de Genel Müdürlük Devir Teslim Töreni Gerçekleşti

KARDEMİR A.Ş. bağlı ortaklığı KARÇEL A.Ş. yönetim kadrosunda önemli bir değişiklik yaparak yeni bir döneme adım attı. KARÇEL A.Ş. yönetim kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda, Genel Müdürlük görevini yürüten Uygar Sezişer, görevini Süleyman Boyar’a devretti.

Devir teslim törenine, ana kuruluş olan KARDEMİR A.Ş.’nin İnsan Kaynakları ve İdari İşler Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Karakuş ile Bağlı Kuruluş ve İştirakler Müdürü M. Halil Topcu da katıldı. Törende konuşma yapan Uygar Sezişer, görev süresi boyunca çalışma fırsatı bulduğu tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Sezişer, “KARÇEL A.Ş.’nin bugünkü konumuna gelmesinde katkıda bulunmak benim için büyük bir onurdu” dedi. KARDEMİR A.Ş. ve KARÇEL A.Ş. yönetimi, Sezişer’e değerli katkılarından dolayı teşekkür ederken, Boyar’a yeni görevinde üstün başarılar diledi.

Yeni Genel Müdür Süleyman Boyar, 20 yılı aşkın süredir çelik konstrüksiyon sektöründe üst düzey yönetici olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Boyar, yurt içi ve yurt dışında birçok prestijli projede görev almıştır.

KARÇEL A.Ş., yenilikçi ve güçlü yönetim kadrosuyla Türkiye’nin lider çelik yapı fabrikası olma yolundaki kararlılığını bir kez daha vurguladı. Yeni dönemde, şirketin hem yurtiçinde hem de yurtdışında önemli projelere imza atarak sektördeki konumunu daha da güçlendirmesi bekleniyor.