Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARDEMİR KAVŞAĞI NİSAN AYINDA START ALIYOR

AK Parti Karabük milletvekilleri

AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, beraberinde İl Başkanı Av.İsmail Altınöz Karabük Millet Bahçesi ile ilgili proje tanıtımında kentin en büyük sorunlarından olan ve trafiği sıkıştıran bölge olarak tanımlanan Kardemir kavşağı projesinin de Nisan ayı içinde stard alacağını ifade ettiler.

KARDEMİR Kavşağı proje bedelinin 64 milyon lira olduğunu ve yapım projesinin 18.08.2020 tarihinde ihale edileceği daha önce açıklanmıştı

D 030 ve D 755 yollarının kesişim noktasında bulunan KARDEMİR Kavşağı Kastamonu, Zonguldak Ankara ve İstanbul yanı sıra Karadeniz illerinin bağlantısını sağlamakta ve şehir içi trafiği ile beraber Karabük Demir ve Çelik Fabrikasına da hizmet vermekte.

Proje kapsamında 514 metre uzunluğunda altgeçit ve bu altgeçit üzerinde 2 adet köprü (1×31 m, 1×23 m) ve 2 adet dere köprüsü (1x93m, 1×425,5 m) olmak üzere 4 adet köprü ve 115 metrekare bitümlü sıcak karışım imalatının yapılması planlanmamıştı.

Ak Parti Milletvekilleri ve İl Başkanlığınca bugün gerekleşen toplantıda ”     Nisan ayı itibari ile alanda fiziki çalışmaların başlanması planlanıyor” dendi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO