Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KARDÖKMAK’ta toplu sözleşme imzalandı

KARDEMİR Döküm Makine Sanayi

KARDEMİR Döküm Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KARDÖKMAK) ile Özçelik-İş Sendikası arasında toplu iş iş sözleşmesi imzalandı.

KARDEMİR AŞ bağlı şirketlerden KARDÖKMAK ve Özçelik-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesinin imzalandı.

KARDEMİR AŞ de bağıtlanan TİS sonrası KARDÖKMAK ve Özçelik-İş Sendikası arasında devam eden 2. dönem toplu iş sözleşme görüşmesini Sendika Yöneticileri ile KARDÖKMAK YK Başkanı Şadi Yolbulan imzaladılar.

Karabük Özçelik İş sendikası Şube BAşkanı Ulvi Üngören, “Dünyada ve ülkemizde pandemi nedeniyle hem ekonomik hem sosyal olarak zorlu ve sıkıntılı bir dönemi yaşadığımız bu süreçte masa başında, uzlaşıyla ve üyelerimiz lehine ciddi kazanımlar elde edilerek imzalamış olmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 2 yıllık olarak imzalanan sözleşmenin birinci yıl birinci altı ay yüzde 14, birinci yıl ikinci altı ay Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE), ikinci yıl birinci altı ay TÜFE, ikinci yıl ikinci altı ay TÜFE+1 ücret artışı gerçekleştirilmiş olup, ikramiye 80 yevmiyeye çıkarılmış, fazla mesai yüzde 75, sosyal haklarda ise ciddi kazanımlar elde edilmiştir. Toplu iş sözleşmesinin başarılı bir şekilde sonuçlanmasında emeği geçen başta sendikamız Yönetimi ve KARDÖKMAK A.Ş. yönetimine şükranlarımızı sunar, sendikamıza, şirkete ve tüm üyelerimize hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO