KBÜ Mülakatsız 58 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor..

Haber Giriş : 28 Eylül 2022 - 2:19
Son Güncelleme : 28 Eylül 2022 - 2:19

Karabük Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlandı. Resmi Gazetede 26 Eylül 2022 tarihi ile yayımlanan personel alımı ilanına göre Karabük Üniversitesi 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B fıkrasına göre sözleşmeli olarak herhangi bir Mülakat yapılmaksızın sözleşmeli 58 personel alımı gerçekleştirilecek.

Lise, Ön Lisans ve Lisans Mezunu Personel Alımı Kontenjanları: Lise Mezunu: 1 Büro Personeli, 3 Teknisyen, 12 Destek Personeli, Ön Lisans Mezunu: 22 Büro Personeli, 5 Tekniker, 2 Teknisyen, 2 Destek Personeli Lisans Mezunu: 11 Büro Personeli, 1 Mühendis, alımı yapılacak

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Üniversite adaylardan, genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartları arayacak. Bu kapsamda genel olarak;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, gibi şartlar aranacaktır.

Özel Başvuru Şartları Nedir?
Üniversite personel alımları için özel olarak, KPSS ve Eğitim şartları aranacak.

2020 yılında yapılan KPSS’den Lise için P94, Ön Lisans içn P94 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,

Aşağıdaki tabloda belirtilen nitelikleri sağlıyor olmak,

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?


Karabük Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 26 Eylül 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgelerle birlikte şahsen Üniversiteye gerçekleştirmeleri gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 26.09.2022 (Mesai Başlangıcı) – 10.10.2022 (Mesai Bitimi)

Başvuru Adresi: Karabük Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı, Demir Çelik Kampüsü, Kılavuzlar Mahallesi 413. Sokak No: 7 Merkez Karabük.

Başvuru İçin İstenen Belgeler Nelerdir?
1- Başvuru Formu. (Üniversitemiz internet sayfasından temin edilecektir.) (Fotoğraflı ve imzalı), (İlan numarası ve başvurulan unvan belirtilmek zorundadır).

2- Nüfus cüzdanı / T.C. kimlik kartı fotokopisi,

3- Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğraf.

4- Diploma fotokopisi veya Mezuniyet Belgesi, (e-Devlet çıktısı kabul edilecek olup, sorgulama kodu net ve okunur olmalıdır.)

5- 2020 KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi.

6- Askerlik Durum Belgesi (Erkek adaylar için), (e-Devletten temin edilebilir).

7- Adli Sicil Kaydı (e-Devletten temin edilebilir).

8- SGK Hizmet Dökümü (SGK belgesi istenen pozisyonları için) (e-Devletten temin edilebilir).

9- Unvan için aranan nitelikler kısmında istenilen diğer belgeler,

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI
Y.AKÇEN 28 Eylül 2022 / 02:31 Cevapla

OOOO süper torpillll

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.