Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SUÇ MAKİNASI KARABÜK POLİSİNDEN KAÇAMADI

KARABÜK İl Emniyet Müdürlüğüne

KARABÜK İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Safranbolu İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince Kamu Düzeninin sağlanması, suçların önlenmesi, meydana gelen suçların faillerinin yakalanarak adalete teslim edilmesi amacıyla gerçekleşen arama operasyonlarında suç makinası S.Y tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Safranbolu Emniyet birimlerinin Paşa Pınarı Caddesi üzerinde gerçekleştirdiği uygulama esnasında yapılan kimlik kontrolü ve GBT sorgulaması esnasında, ekiplerin dikkati üzerine kimliği olmadığını ve kendisini M.Y. olarak tanıtmaya çalışan şahsın durumundan şüphelenilmesi üzerine, yapılan sistemsel sorgulama ve detaylı araştırma neticesinde;
(12) Ayrı Şantaj,
(2) Ayrı Kişisel Verileri Hukuka Aykırı Olarak Ele Geçirme,
(2) Ayrı Sahte Banka veya Kredi Kartı Kullanmak Suretiyle Yarar Sağlama,
(1) Cinsel Taciz,
(1) Adet Başkasına Ait Banka veya Kredi Kartının İzinsiz Kullanılması Suretiyle Yarar Sağlama,
(1) Adet Hakaret olmak üzere toplam (19) ayrı suçtan 28 Yıl 49 gün yakalama müzekkeresi olduğu tespit edilen şahsın aslen isminin  S.Y. olduğu görülmüş ve  TUTUKLANARAK Karabük T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiği öğrenildi.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğünce  yapılan açıklamada   “Şehrimizde vatandaşlarımızın huzurunu ve güvenliğini bozacak her türlü suçun önlenmesine, faillerinin en kısa sürede yakalanarak adalet önüne çıkartılmasına ve suçluların aramızda rahat rahat dolaşmasına asla izin verilmeyecek olup, konu ile ilgili çalışmalarımız ve mücadelemiz durmaksızın devam edecektir.” dendi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO