Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KBÜ VE KARABÜK MİLLİ EĞİTİM MD.ĞÜ ARASINDA PROTOKOL

Karabük Üniversitesi ile Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.

Karabük Üniversitesi ile Karabük

 

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Şevket Küçükzoroğlu ve Şube Müdürü Adnan Cansız’ı Rektörlük makamında misafir etti. Ziyarete, Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Genel Sekreter Lütfü Köm eşlik etti.

Ziyaretin ardından Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ve Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Akbaş arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.

Karabük Üniversitesi ve Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile eğitim paydaşlarının eğitimi, materyal ve kaynak paylaşımı, sosyal projeler ve eğitim politikalarının iyileştirilmesi gibi geniş bir yelpazede eğitim alanında iş birliğini sağlamak amaçlanıyor.

İş birliği protokolü kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Karabük Üniversitesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali Sosyalfest’e destek verecek. Karabük Üniversitesi de protokol kapsamında “Eğitim Kenti Karabük Projesi”nin uygulanması ve değerlendirmesi süreçlerinde yer alacak.

Ayrıca protokol kapsamında Karabük Üniversitesinin temsilcileri ile Karabük İl Milli Eğitim Müdürlüğü temsilcilerinin başkanlığında oluşturulacak komisyon ile düzenli olarak iş birliği alanlarındaki gelişmeler değerlendirilerek ortak projeler planlanacak.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO