Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KBÜ’de Bologna Süreci Bilgilendirme Toplantısı yapıldı

Karabük Üniversitesi Bologna Eşgüdüm

Karabük Üniversitesi Bologna Eşgüdüm Komisyonu tarafından Bologna Süreci hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Karabük Üniversitesi Bologna Sürecinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Coşkun başkanlığında Bologna Süreci Uyum Çalışmaları kapsamında Bologna Eşgüdüm Komisyonu üyeleri ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Bologna Sürecine uyum sağlamak amacıyla gerçekleştirilmesi gereken çalışmalar ve planlamalar hakkında bilgiler verildi.

Senato Toplantı Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya Bologna Sürecinden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Coşkun, Bologna Süreci Koordinatörü Prof. Dr. Fatma Zehra Tan ve komisyon üyeleri katıldı.

Programın açılışında konuşan Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Coşkun, Karabük Üniversitesi olarak Bologna Süreci uyum çalışmalarına önem verildiğini belirterek, süreçte sorumluluk alan akademisyen ve idarecilere teşekkür etti.

Programda Bologna Süreci Koordinatörü Prof. Dr. Fatma Zehra Tan ise Bologna Süreci ile ilgili çalışmalar hakkında sunum gerçekleştirdi. Sunumda, Bologna Sürecinin nasıl yürütüleceği hakkında bilgi veren Tan, sürecin program geliştirme çalışması, program bilgi paketi, ders bilgi paketi ve derslerin program yeterlilikleri/çıktıları ile ilişkilendirilmesi hakkında detaylı açıklamalarda bulundu.