Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

A.Nur Çebi, KBÜ’de

  BJK Karabükspor maçı

21

 

BJK Karabükspor maçı öncesi,  Karabük Üniversiteli Beşiktaşlılar tarafından Müzik Kulübü katkıları ile katılımı ile ‘Süleyman Seba’yı Anma Programı’ gerçekleştirildi.

 

Hamit Çepni Konferans Salonunda yapılan Anma Programına Beşiktaş Kulüp As Başkanı ve Karabüklü iş adamı Ahmet Nur Çebi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Özcan Büyükgenç Üniversitede ki   Beşiktaşlı Taraftarlar katıldı.

Program öncesinde Ayyıldızlı Stadyumum da incelemelerde bulunan Beşiktaş Kulüp As Başkanı ve Karabüklü iş adamı Ahmet Nur Çebi: “Rektörümüz daha önce beni arayarak burada müsabakaların oynanabileceğini ve bizi misafir etmek istediğini belirtti. Bunun üzerine biz araştırmalar yaptık. Pasolig uygulamasından dolayı be burada henüz o altyapının olmamasından dolayı bazı sıkıntılarla karşılaştık ama Türkiye Kupası maçları ile ilgili Pasolig mecburiyetinin olmadığı bir durum söz konusu. Bu yüzden burayı o maçlarda değerlendirebilir miyiz diye bir görmek istedim. Daha önceleri de bu stadyumu gezmiştim. Rektörümüz sağ olsun ikinci defa davetini yineledi. Ben teşekkür ediyorum Rektörümüze. Ekibimiz şimdi gelecek ve teknik olarak da Stadyumu inceleyecekler. Durumu Yönetim Kuruluna getireceğiz orda da şartlar uygun görülür ise kupada burada bir maç oynamayı düşünüyoruz.” dedi.

 23

Ayyıldızlı Stadyumun  incelenmesinin ardından Süleyman Seba’yı Anma Programına geçildi.

Anma Programında ilk olarak Karabük Üniversiteli Beşiktaşlılar tarafından hazırlanan grup tanıtım videosu izlendi. Ardından Müzik Kulübü konferans Salonun’da bir sürpriz yaparak taraftarlarla birlikte Beşiktaş’a ve Süleyman Seba’ya ithafen koro dinletisi yapıldı. Koro’da kimi zaman salonda söylenen şarkılara eşlik etti.

Beşiktaş Kulüp As Başkanı ve Karabüklü iş adamı Ahmet Nur Çebi: “Töreni duydum ve burada olmaktan dolayı şuan çok mutluyum. Bu dakikaları bana yaşatan arkadaşlara canı gönülden teşekkür ediyorum. Böyle programları hep yapalım. Bu tür değerli kişi ve kişiliklerin unutulmaması gerekiyor. Ben bu kulübün ikinci başkanıyım. Süleyman Seba Yıllarca Beşiktaş’a hizmet etti başkanlık görevi ile. Onun başkanlık yaptığı bir kulüpte yönetici olmaktan dolayı onur ve gurur duyuyorum. Bunu bana daha çok hissettirdiniz. Sporcu kişiliğiniz zaten biliyoruz liderlik ve yöneticilik yönünü zaten biliyorsunuz. Ben ondan alabildiklerimi sizlere nasıl aktaracağım bilmiyorum belki zamanla. Beşiktaş camiası Süleyman Seba ile guru duyuyor. Allah tüm ligdeki takımlara böyle bir yönetici portresi nasip etsin ki Türk Futbolu ayağa kalkabilsin. Aksi halde işimiz çok zor arkadaşlar. Bu sene Süleyman Seba yılı ilan edildi buradaki amaç onun kişiliğini davranışlarını topluma aktarılması idi. Bazen sadece ismi kullanılıyor, onunla ilgili hiçbir mesaj alabilmiş değiller. Biz almaya devam edelim arkadaşlar. Çünkü yarın Türk Futbolu sizlere emanet olacak arkadaşlar. Süleyman Seba ile gurur duyuyorsak bizim ona bir borcumuz var. Bu borcu ödememiz için Beşiktaş’a Türk Sporuna ve Türk Futboluna sahip çıkmamız gerekiyor. Öncelikle Türk sporuna ve Beşiktaş’ımıza lütfen sahip çıkın iyi bir taraftar iyi bir yönetici olarak. Çünkü Beşiktaş diğer kulüplere örnek olabilecek bir kulüptür. Karabük ile ilgili kısımdan bahsedecek olursak her ilimizden bir isim gördüm her çıkan şarkı ile ilgili seyrettiğimiz videoda. Karabük öyle bir yerdir ki arkadaşlar burası bir köy idi. Ben burada büyüdüm ve asla unutmadım burayı. Karabük aslında bir Türkiye’dir bütün herkesin buluştuğu. Aynı Beşiktaş gibidir Karabük. Hepinizi Karabük’e Beşiktaş’ı da size emanet ediyorum arkadaşlar. Sevgiler ve saygılar.” dedi.