Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KENT MEYDANINA YAKIŞIR ANIT İÇİN ADIM ATILDI

  KARABÜK GÜNDEM haber

 

KARABÜK GÜNDEM haber sitemizin gündeme taşıdığı Kent Meydanı Atatürk Anıtı İçin Valilik ve Belediye Başkanlığı Harekete geçti. Karabük şehir merkezinde yapımına başlanan ve yıl sonuna kadar bitirilmesi hedeflenen Kent Meydanına yapılacak Atatürk Anıtı için çalışmalara  başlanıldı.

MANSETT

Kent Meydanına yapımı planlanan Atatürk Anıtı için Vali İzzettin Küçük’ün daveti üzerine Karabük’e gelen Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Tamer Başoğlu, Vali İzzettin Küçük ve Belediye Başkanı Rafet Vergili ile birlikte Kent Meydanında inceleme yaptı.

Resmi törenlerin de bu alanda yapılacak olmasından dolayı Anıtın Cumhuriyet Kenti Karabük’e yakışır özel bir yapı olması için böyle bir çalışma yürütüldüğünü belirten Vali Küçük, “Sayın Hocamız bizleri kırmayarak bugün buraya geldiler. Başkanımız ve kendisi ile birlikte meydanı gezdik. Anıtın yerinin belirlenmesi ve nasıl bir anıt yapılacağı bizim için çok önemli. Bu bakımdan Sayın Hocamızın görüşlerini aldık” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO