Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KGİD RESMİ MÜRACAATINI TAMAMLADI

  KARABÜK’TE ÖRGÜTLÜ BULUNAN

 

KARABÜK’TE ÖRGÜTLÜ BULUNAN  KARABÜK ASGD ŞUBESİ, KARABÜK İLETİŞİM DERNEĞİ , ÇAĞDAŞ GAZETECİLER DERNEĞİ VE KGC  MEVCUTTU. KARABÜK MEDYASINDA ŞİMDİ YENİ BİR DERNEK ” KARABÜK GAZETECİLER VE İLETİŞİM DERNEĞİ “ KGİD  KURULDU. 

 

KARABÜK GAZETECİLER VE İLETİŞİM

DERNEĞİ

(KGİD)

RESMEN KURULDU

 

 

 

Kuruculuğunu, BRTV,  Karabük Haber Gazetesi, Karabük Günajans,  BK Ekspres Gazetesi,Safranbolu Ekspres Gazetesi, Karabük Ekspres , Haber Sancak ve  Yenice , Eskipazar,Eflani gazeteleri yanı sıra internet medyasında  Karabük Gündem ve Karabük Net haberinde destek vererek olgunlaştırdığı    Karabük Gazetecileri ve İletişim Derneği ( KGİD) resmen kuruldu.

Dernekler Müdürlüğüne resmi müracaatını yapan Necati Karaoğlu,Semih Gülen,Osman Çetinkaya ve İsmail AKÇA dosyanın Valilik kabulünü de yaptırarak dernek çalışmalarına resmen başlanılacağını belirttiler.

Dernek kurucu üyelerinden ve geçici başkanlığı yapan Necati KARAOĞLU; “Derneğin olağan genel kurulunu 1 ay içinde tamamlayarak, yeni lokal binamızda koktyl vererek bir açılış yapmayı planlıyoruz, 13 kurucu arkadaşımızın resmi evraklarını verdik işlemleri tamamladık , amacımız  medya sektörü içinde gazetecilik yapan, yazarlık,yorumculuk yapan kısacası kamu yararına iletişim kuran herkese açık ve birlik beraberliği kurma adına  kurulmuştur. Ayrıca belirtmek istiyorum ki  meslek basın yayın ahlak kurallarına uymak ve kamu görevi yaptığımız için saygın kalmak,saygı görmek,saygı duymak ana ilkelerimiz olacaktır” dedi.

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO