Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

KÖKCÜ, “KAZANACAĞIZ, HİÇ KİMSE KAYBETMEYECEK”

Türkiye 31 Mart 2024

Türkiye 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlere kitlendi.

Yerel seçimler öncesi partilerinden aday olanlar yada aday adayı olarak aday belirleme sürecine dahil olanlarda vatandaşlar arasında nabız yoklamaya başladılar.

Bu kapsamda Yenice Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulunan Ferdi Kökçü Yenice’de adeta  aday olmuş  gibi sıkı bir çalışma temposu içine girdi. 

Kökcü, “Yenice de çalmadık kapımız olmaz yüzümüz ak Yenice bizi biliyor biz Yenice’yi” diyerek kapı kapı geziyor ve  sıkılmadık el bırakmayarak  vatandaşlardan destek istiyor.

Yenice’nin bu kez geleceği için oy vereceğinden emin olduğunu ve Ak parti Belediyeciliği ile kazanımın ne olacağını bildiğini ifade eden genç bürokrat Ferdi Kökcü, Gazetemiz Karabük Gündem’e   ” Yenice’nin kaybedilmiş yıllarını geri alacağız, hep birlikte tertemiz bir sayfa açarak bu yeşil kenti Türkiye’nin imrenerek bakacağı bir yer olmasını sağlayacağız, biz öyle bir kazanacağız ki Yenice de hiç kimse kaybetmeyecek, hep birlikte kazanacağız inşallah” açıklamasında bulundu 

Yenice’de vatandaşlar ise  Ferdi Kökcü için; ” AK Parti’nin göstereceği aday  profiline uygun, parti tabanını tanıyor, bürokrasiden gelmenin avantajı var, genç hırslı, bu sefer bu güzel ilçemizin kaderi değişecek inanıyoruz” diyorlar