Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin önemli projelerinden, Karabük ve Safranbolu arasında Bulak kanyonu üstüne inşaa edilen “Kanyon Köprü Projesinin” açılışı 3 Nisan’da gerçekleşecek.
–
Açılışında Esat Kabaklı Konseri ve Havai Fişek Gösterisi yapılacak olan etkinliğe, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili vatandaşları davet ederken, “Karabük-Safranbolu birleşiyor, Kanyon Köprü hizmete açılıyor. 3 Nisan Pazartesi günü saat 18:00’de Esat Kabaklı konseri ve havai fişek gösterisi eşliğinde ki açılışımıza tüm halkımız davetlidir.Güzel eseri dualar ardından şenliklerle açalım ” dedi
Köprülü Rafet Paşa Davet Etti
![Köprülü Rafet Paşa Davet Etti Karabük Belediye Başkanı Rafet](https://karabukgundem.com/wp-content/uploads/2017/03/rafet-vergili-1.jpg)