Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MAVİ ATEŞ “İHANET EDENLER AF EDİLMEZ”

  MAVİ ATEŞ TARAFTARLAR

 

MAVİ ATEŞ TARAFTARLAR DERNEĞİ DE BİR DUYURU YAYINLADI.DERNEK BAŞKANI EROL ÜNLÜ TARAFINDAN YAYINLANAN HABERDE ŞÖYLE DENİLDİ;

TARİH AFFETMEZ

 

Spor Kamuoyunun Dikkatine;

Geride bıraktıgımız sezonda,takımına bağlılıgı,aşkı ve tutkusu her türlü zor koşullarda sınanan Maviateş,girdigi her sınavdan başarıyla çıkmış ve en zor koşullarda gösterdigi sabır ve metanetle tüm Türkiye’ye örnek olmuştur.
Ama görülen o ki;bizim sınavımız sezon bitse de bitmiyor.Yaklaşık 2 aydır Kulübümüzün düşürüldüğü belirsizlik ortamı,Karabük halkıyla adeta alay edercesine sergilenen tavırlar karşısında da Mavi Ateş sonuna kadar sabrı ve sağduyuyu tercih ederek  Karabük’ lüyü kahreden bu süreci sessizlikle takip etmiştir.
Sabrımız sınırsız değildir, Karabükspor’un adım adım uçuruma sürüklendiği bu süreçte hiç kimse Mavi Ateşten Hz.Eyüp sabrı beklememelidir.

 
Kimsenin söyleyemediğini biz söylüyoruz.Bu Kulübü bu çıkmazın içine sokanlar,buradan çekip çıkarması gerekenlerdir.Kulübe kongre kararı aldırıp,eski yönetimi devre dışı bırakıp,yönetim listesi hazırlayıp,1 ay boyunca oyalayanlar,ligin başlamasıMAVİATEŞna 1 ay kala,kendi yarattıkları kaosu başkasının temizlemesini beklememelidirler.
Karabükspor üzerinden siyaset yapanları unutmayacagız.

 

Bu şehir ve kulüp hiç kimsenin egolarını tatmin edeceği alanlar degildir.
Sonuç olarak Karabüksporun başına bu sorunları açanlar,bu sorunları çözmelidirler.Mustafa Yolbulan başkanlığında bir liste oluşturulup tek liste halinde seçime gidilmesini bekliyoruz.bunun aksi ihanettir ve ihanet edenler affedilemez.
Kongre günü,Maviateş olarak orada olacağız ve bu Şehrin sahipsiz olmadığını göstereceğiz.

 

MAVİATEŞ TARAFTARLAR DERNEĞİ

Web Tasarım & SEO: Best4SEO