Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MAVİ ATEŞ TEPKİLİ “BİZ BU OYUNU BOZARIZ”

    MAVİ ATEŞ

 

 

MAVİ ATEŞ TEPKİLİ “BİZ BU OYUNU BOZARIZ”

E.Ünlü “Yönetime biz geleceğiz  diyerek olağanüstü kongre kararı aldırıp, sonra ilk aşamada eski yönetimi lav edip ardından transferler yapacağız dedikten sonra  yönetime girmeyip geri planda kalan,  sayın iş adamlarına sesleniyoruz.“Biz bu oyunu bozarız”

Yaşanan sürece tepkili olduklarını belirten ÜNLÜ  KARABÜK GÜNDEME  yaptığı özel açıklamalarda şöyle dedi ; “ Bizim Mavi Ateş olarak yönetime herhangi bir tepkimiz yok.  Bizim 1-2 aydır yaşanan sürece tepkimiz var. Yönetime biz geleceğiz diyerek genel kongre kararı aldırıp eski yönetimi lav edip sonrada yönetime girmeyip geri planda kalan sayın işadamlarına sesleniyoruz. Biz bu oyunu bozarız.Yönetimde futbol bilgisi olan kimse yok. Tepkilerimiz buna ben isim verdim diyerek  olmaz, hani eski yönetim parasızdı, yeni paralı yönetim yapılacak Karabükspor kurumsallaşacaktı, Hani Karabükspor şirketleşecek ti, Biz ekonomik anlamı ile daha güçlü bir yönetim beklerken, “emekli adamım olmazsa ceketimi alır giderim” şeklinde görüş verenler geldi şimdi bizde açıkça söylüyoruz işte  Karabükspor’u bu anlayış yönetemez.Lig başlar sıkıntılar başlar o zaman biz yanlış yaptık derler biz bu yanlışı yapanlarında bu yönetime gelenlerin olmadığını biliyoruz yani dengeleri kim sağlıyor ve yönetiyor görüyoruz ayrıca hemen şunu belirteyim sizde okudum sayın M.Ali Şahin de “Karabükspor siyaset üstüdür” demiş doğru olan budur,siyasette olmamalıdır Karabüksporda.”

 

Mavi Ateş Taraftarı İsyanlarda

 

Karabükspor üzerinden siyaset yapıldığını söyleyen Mavi Ateş Taraftarlar Derneği Başkanı Erol Ünlü, “ En kısa zamanda gerekenin yapılmasını bekliyoruz. Yoksa Mavi Ateş Karabükspor hainlerini asla affetmez. Bizim tek sosyal faaliyetimiz olan Karabükspor’a siyaseti bulaştıranları Karabük kamuoyu asla unutmayacaktır. Biz Mavi Ateşiz. Hiçbir kuruma ve kuruluşa bağlı değiliz. Karabükspor’u siyasete alet ettirmeyiz. Gerekirse meydanlara ineriz. Biz kimsenin adamı değiliz. Bugünden itibaren Mavi Ateş Taraftarlar Derneği olarak resmi girişimlerde bulunacağız. Karabükspor taraftarlarına oyun oynamaya çalışanların oyununu bozarız.Herkes kendi işini yapsın, taraftarlığı da bize bıraksın.YETER ARTIK !!!” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO