Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MAVİ ATEŞ “Veryansın” Ediyor…

  Yüzdoksan Milyon dolayında

 

Yüzdoksan Milyon dolayında yapılan borç sonrası kulübün mali yapısının  çökertilmesiyle yaşanan yönetim krizleri ve kentin Karabükspor üzerinden elini suratla çekmesi,  mevcut yönetimin   ‘Bıçak kemiğe dayandı’ söylemlerine yol açmaya başlarken Mavi Ateş taraftarlar derneği ses getirecek bir dizi eylemlere başlayacağını açıkladı..

 

MAVİ ATEŞ TARAFTARLARI SOSYAL MEDYADAN VERYANSIN EDİYOR..

 

Karabükspor Mavi Ateş taraftarları sosyal medyadan siyasileri topa tutmaya başladı. Karabük Milletvekili  Cumhur Ünal ile görüşmeler yapıldığını ancak fos çıktığını belirten  Karabükspor yetkilileri ve Mavi Ateş taraftarları “Yeter Artık” demeye başladılar.

 

Mavi Ateş taraftarlar derneği yöneticisi Emrah Akbulut  kendi sosyal medyasından siyasilere “Sizlere adammısınız diyeceğim ama cezası var demiyorum’ diyerek manidar bir gönderme yaparken, bir çok taraftar, bu kentte  M.Ali Şahin önderliğinde yüklü bir para toplandı o dönem bir Sayın Şahin verdi birde 2-3 İş adamı yanı sıra Sayın Mehmet Ceylan katkı sağlamıştı,  O dönem söz verip benden bu kadar diyenler nerede, basın bunları neden sorgulamıyor, kamuoyu bunları neden dillendirmiyor, diyerek tepkilerini dile getiriyorlar..

 

KARABÜKSPORUN ACİLEN VERGİ BORÇLARINI ÖDEMESİ GEREKİYOR 

Karabükspor son dönem satış transferlerden elde ettiği gelir ile TFF bonservis bedellerini yatırdı ancak vergi borçları halen ödenmedi diyen kulübe yakın kaynaklar, “Ağustos ayının 20 sinde ise yeni yapılan transferlerin ödemeleri var  eğer bu ödemeler yapılmazsa hiç bir futbolcu kalmaz Karabükspor çok daha kötü bir döneme girer ” diyorlar 

 

MAVİ ATEŞ TARAFTARLARI ” KARDEMİR NEDEN BİNDE İKİLERİ KESTİ, MARZİNC KARABÜKSPORA NEDEN SPONSOR OLMUYOR ?” DİYOR

Öte yandan Mavi Ateş taraftarlar derneği yöneticileri, Karabüksporu sonuna kadar savunacağız, yanında duracağız biz Karabüksporluyuz, makam mevki, para peşinde değiliz, diyerek siyasileri suçlamaya devam ediyorlar.

KARDEMİR ile ilgisi olmadığı halde binde 2 lerin kaldırıldığına dikkat çeken dernek yöneticileri MARZİNC’E de sosyal medyadan adeta savaş açmayı düşünüyorlar.

MARZİNC Yöneticileri Karabükspora sponsor olacağız diyorlar sonra ortadan kayboluyorlar şeklinde şikayetlerde bulunan Mavi Ateş taraftarları bu kente bedel ödemeli şeklinde görüş beyan ediyorlar..

 

EYLEMLER YAPILACAK ..

 

Karabükspor taraftarlar derneği öncülüğünde bir dizi eylemlere de başlayacaklarını ifade ediyorlar. Dernek yöneticileri “gerekirse kendimizi zincirle bağlarız kapılara Karabükspor bu kentin namusu ise namus herkesin borcudur,  namussuzluk yapmak yok, diyerek yakında eylemlere başlayacaklarını ifade ederek dikkatleri başka türlü çekemeyeceğiz,”  diyorlar

 

FAZLI ULUSAL DOSYA HAZIRLATTI 

Öte yandan Karabükspor sorumlu Genel Menajeri Fazlı Ulusal, 190 milyon borç nasıl yapılmış, neler ödenmiş, ödenmemiş, bugüne kadar kimler ne yapmış,yapmamış, son dönem nerelere para yatmış, harcanmış, ve 8.ay sonuna kadar Karabüksporun hangi maddi kaynaklara ihtiyacı var ? şeklinde bir dosya hazırladığı ve dosyayı ulaşabildiği en üst makama ulaştıracağını belirterek ” Evet doğrudur bıçak kemiğe dayandı, şimdi ak koyun kara koyun kim seviyor kim sevmiyor göreceğiz” dedi…

 

50.YILINDA HALK HAREKATI …

Mavi Ateş taraftarlar derneği ayrıca 50. yılında Direnişten DİRİLİŞE  harekatı başlattı.  Bir dizi eylemler yapılacağı belirtilen bu hareket  Karabüksporun kulüp önünde karşılanması ile başlayacak 

https://www.facebook.com/events/2049249801813538/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO