Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MEB BAKAN YRD. ŞENSOY KARABÜK’TE

 Milli Eğitim Bakan Yardımcısı

 Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy özellikle Karayolunun KARDEMİR Kavşağı için geliştirdiği projede Karabük Teknik ve End.Meslek Lisesi makine atölyelerinin içeri alınması konusunda sürüncemede kalan bölümü çözmek ve Milli Eğitim bölümlerinde incelemelerde bulunmak üzere Karabük’e geldi

Geçtiğimiz haftalarda Karabük Ak parti İl Başkanı Av.İsmail Altınöz’ün daveti üzerine Karabük’e gelen MEB Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy ilk olarak Karabük Valiliğini ziyaret etti.

Vali Fuat Gürel ve protokol üyeleri tarafından karşılanan Şensoy, valilik makamın da beraberindeki heyet ile birlikte daha sonra Karabük Endüstri Meslek ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret edip incelemelerde bulundu.

Kara yollarının KARDEMİR kavşağı projesi ile ilgili detayları yerinde inceleyen bakan yardımcısı Şensoy’a, Program da Karabük TSO Başkanı Mehmet Mescier’de, Karabük’te kurulu bulunan haddehanelerin elaman ihtiyacının karşılanması için, Meslek lisesi içerisinde haddehane bölümünün açılmasının talebinde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünü de ziyaret eden Şensoy, Mehmet Vergili Fen Lisesinde öğrencilerle bir araya gelerek bakanlığın internet adresinde bulunan yardımcı kaynaklarla ilgili bilgilendirmede bulundu.

Bakan ve İl Başkanlığında yapacağı açıklama ile bugün yapılan gezide ki projeler ve alınan kararlar için bir açıklama yapacak