Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MEDİKAR’DAN 24 SAAT POLİKLİNİK HİZMETİ

KARABÜK’ÜN EN MODERN VE

KARABÜK’ÜN EN MODERN VE ÇAĞDAŞ HASTANESİ MEDİKAR BÖLGEYE VERDİĞİ HİZMETLER İLE KARABÜK’ÜN TANITIMINI YAPMAYA DEVAM EDİYOR.

MEDİKAR HASTANESİ ŞİMDİ RAMAZAN AYI BOYUNCA 24 SAAT POLİKLİNİK HİZMETİ VERECEK.

 

MEDİKAR’DAN DEV HİZMET 

 

 

Ramazan ayının gelmesi ile uzmanlar yiyecek ve içeceklerimize çok daha dikkat edilmesi gereğini vurgularlarken özellikle iftar sonrası aşırı yemek ve içeceklerden oluşabilecek kalp damar hastalıkları yanı sıra mide hastalıkları ve tansiyon sorunu yaşayanların çok daha dikkatli olması vurgulanıyor.

 

Gece geç saatlerde yemek yenip yatılmaması gerektiğini, sahur vakti mutlaka kalkılıp kahvaltı ağırlıklı öğünlerin tüketilmesinin daha sağlıklı olacağını belirten MEDİKAR HASTANESİ  Baş hekimi ve Hastane Müdürü Doç. Dr. İsmet Baran    “Genelde 3 – 4 öğünde tüketilen besinler, beslenme düzeninin tamamen değiştiği bu dönemde 2 öğüne sıkıştırılmaktadır. Özellikle tatlı, hamur işleri, şarküteri ürünleri gibi karbonhidrat ve yağ içeriği yüksek besinlerin tüketiminde artış olmakta, buna karşılık başta su olmak üzere, sebze ve meyve tüketimi azalmaktadır. Aslında bu dönemde günlük alınması gereken enerji ve besin ögelerinin oranları değişmemektedir. Öte yandan kilo problemi olanlarında çok dikkat etmesi gerekir bu anlamda biz MEDİKAR Hastanesi olarak 24 saat hizmet vereceğiz  yani İftardan sonrada poliklinik hizmetleri vereceğiz “ dedi .