Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MEDYA EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

 MEDYA EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

 MEDYA EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

Karabük Valiliği İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) işbirliği ile ilimizde faaliyet gösteren yazılı, görsel, işitsel ve internet medyası ile ajans temsilcilerine yönelik olarak 23-29 Aralık 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen “Eğitim Semineri” tamamlandı.

 

medya egitim semineri4

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı 2013 yılı Teknik Destek Programı kapsamında “eğitim verme” türünde yürütülen seminerde; Karabük ilinde faaliyetlerini sürdüren yerel medya yönetici ve çalışanlarının mesleki bilgi ve teknik kapasitelerinin artırılması hedeflendi.

İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünün “Güçlü Basın, Güçlü Karabük” başlığı altında düzenlediği eğitim semineri 23-29 Aralık 2013 tarihleri arasında yedi gün süre ile sabah 08.30 – 13.00 saatleri arasında Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. Eğitim Seminerinde katılımcı basın mensuplarına, BESA Uluslararası Belgelendirme Teknik Kontrol ve Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. eğitim görevlisi Hülya Dinçel tarafından; Türkçe Dil Bilgisi ve İmla Kuralları, Basın Ahlak İlkeleri ve Etik Değerler, Fotoğraf Düzenleme ve Mizanpaj teknikleri konusunda günde beş saatten toplam 35 saat eğitim verildi.

Eğitim programı sonunda görüşlerini belirten basın mensupları, eğitim seminerinin kendileri için yararlı geçtiğini belirterek “Bizler için güzel ve dolu dolu bir program oldu. Önemli eksikliklerimizi bu seminer vasıtasıyla görme ve giderme şansı bulduk. Seminerin düzenlenmesinde emeği geçen İl Basın Müdürlüğüne ve eğitimi veren Hülya Dinçel Hanımefendiye çok teşekkür ediyoruz. Bu tür eğitimlerin bundan sonra da yapılmasının biz basın mensupları için yararlı olacağını düşünüyoruz.” dediler.

Yedi gün boyunca toplam 35 saat eğitim alan basın mensuplarına BESA Uluslararası Belgelendirme Teknik Kontrol ve Gözetim Hizmetleri Ltd. Şti. tarafından birer sertifika verilecek.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO