Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MEHMET CEYLAN SEÇİM ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Ak Parti Karabük belediye

meh_cey
Ak Parti Karabük belediye başkan adayı Mehmet Ceylan seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Hafta sonu Mehmet Ceylan ve ekibi Eflani derneğini ziyaret etti.
Eflanili işadamı Nuri Öztürk’ün çiftliğinde gerçekleşen  ziyarete Ak parti il başkanı Ömer Ayar, belediye başkan adayı Mehmet Ceylan, Safranbolu belediye başkanı Necdet Aksoy,Eflani belediye başkanı İbrahim Ertuğrul, Eflani dernek başkanı Faruk Kartal ve Yönetim kurulu üyeleri, Karabük merkez ilçe başkanı Kemal Karadeniz,Eflani Ak parti ilçe başkanı Ersin Cebeci,İl Genel Meclis Üyeleri Ahmet Koç ve İsmail Alpaslan ile Eflanili işadamları katıldı.

Nuri Öztürk’ün sucuk imalathanesi ile beraber yapılan kesimhanede konuklar işletmede incelemelerde bulunduktan sonra yapılan toplantının açılış konuşmasını Eflani dernek başkanı Faruk kartal yaptı.

Kartal” Bizleri ziyarete geldiğiniz için teşekkür ediyor,siyasi çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Ancak sizlerden dernek olarak isteğimiz var. Eflanili olarak Karabük ve Safranbolu’da oldukça güçlüyüz ancak siyasetçiler bizlerin bu güçlerini görmüyorlar. Sizden isteğim bunu görmeniz ve belediye meclis listelerini yaparken bunu dikkate almanızı istiyorum”dedi.

Ak Parti Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan’da yaptığı konuşmada şöyle dedi.” Öncelikle bizleri burada kabul ederek ikramlarda bulunduğunuz için başka ev sahibi olan Nuri Öztürk’e ve Eflani derneğine teşekkür ederim. Ak Parti son 12 yılda insanlarımızın büyük desteği le her seçimde daha fazla oy alarak sizlere hizmet ediyor. Ancak son aylarda ülkemizde gelişen olay bazı olaylar var. Ülkemizin gelişmesini. Kalkınmasını engellemek için çalışanların emekleri boşa gidecek. Gezi olaylarında olduğu gibi 17 Aralık operasyonlarında da bir şey çıkmayacak. Ülkemiz gelişip kalkınmaya devam edecektir. Sizlerden isteğim bu seçimler çok önem arz ediyor bunun için destek istiyorum”..

İl Başkanı Ömer Ayar ise ” Eflani derneğini ziyaret etmekten son derece mutlu oldum. Başkan Kartal’ın verdiği mesajları aldık ve bundan sonra oluşacak listede Eflani’liler de olacaktır” mesajını verdi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO