Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MERAKLA BEKLENEN YATIRIM BAŞLADI

Şirinevler Pazar Yeri ve

Şirinevler Pazar Yeri ve Otopark Projesi Start Aldı

23052016_sirinevler_1

Şirinevler Mahallesi 3 katlı yer altı otoparkı ile üst kısmında yer alacak pazar yeri projesi hayata geçiyor.

Şirinevler Mahallesi için oldukça büyük öneme sahip olan proje, özellikle pazarın kurulduğu yerlerde trafik ve otopark sorununa nefes aldıracak.

2017 Ocak ayına kadar tamamlanması planlanan projeye geçtiğimiz günlerde ilk kazma vuruldu ve çalışmalarda hızlı bir şekilde devam ediyor. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili proje ile ilgili yapmış olduğu açıklamada, Şirinevler Mahallesinde pazarın kurulduğu günlerde yolun trafiğe kapatıldığını, hastaneye yakın bir bölgede yer almasından dolayı da vatandaşların buradaki trafik yoğunluğundan dolayı şikâyetleri dile getirdiğini söyledi.

23052016_sirinevler_2Bu proje sayesinde Şirinevler projesinin sorununu çözmüş olacaklarını ifade eden Vergili;  “Şu anda pazarın kurulduğu günlerde oradan ne itfaiye geçebiliyor ne de ambulans. En fazla üç ay bir sıkıntı yaşanır, ondan sonra o bölgede hiçbir problem yaşamayız. Mahallenin en büyük sorunu otopark. Bu proje ile elbette park sorununu tamamen çözeceğimizi söyleyemeyiz ancak büyük bir rahatlama katacağı kesin. Ayrıca Hastane girişine de bir alt geçit yaparak hem yaya geçişlerini daha güvenli bir hale getireceğiz hem de hastane girişindeki trafik sorununu çözeceğiz” dedi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO