Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP İL BAŞKANI GEDİKOĞLU, GÖLET OLUŞAN BİNA TEMELLERİNİ Tİ’YE ALDI

MHP Karabük İl Başkanı

MHP Karabük İl Başkanı Cenk Gedikoğlu Eflani de yapılan Valilik binasının temelinin gölet de dönüştüğüne dair  ve son olarak da yeni temel kazı çalışması yapılan Tapu Kadastro İl Müdürlüğü binasının hafriyat çalışması sonrası oluşan gölet de video çekimi yaparak Ti ye alıp paylaşım yaptı. 

Gedikoğlu Video paylaşımında ayrıca ; “Biliyorsunuz ki Karabük’ümüz doğal güzellikleriyle ünlü bir şehirdir ve su kaynakları da bu güzelliklerin başında gelir. Karabük’ümüzde ki göller ve göletler ziyaretçilerine huzur dolu anlar yaşatmaktadır. Bunlardan Safranbolu ilçemize 15 km uzaklıkta olan Eğriova Göleti, Yenice ilçesinde yer alan Çamlık Göleti, Eflani ilçesinde Ortakçılar Göleti görülmeye değerdir. Karabükümüz de bu göletlerimize her gün bir yenisi eklenmektedir. Bu yazılanları hiç bir şekilde eleştiri olarak, yerel seçim var diye bazı yapılamayanları göstermek 2013 yılından bu yana bitmeyen yatırımları anlatmak, devletimizin paralarının nasıl heba edildiğini göstermek, terzi kendi söküğünü dikemez demek, Eskipazar Devlet Hastanesi de kayıyor, Eskipazar Emniyet Müdürlüğü de kayıyor, Beşbinevlerde Yapılan yepyeni Hastane altından su alıyor, Acil Durum Köprüleri yarım kalıyor, niye yapıldığı belli olmayan Öğlebeli bahçelerinden karşıya geçmeye çalışan yaya köprüleri var demek, Üniversite alanı içinde bitmeyen TOKİ  konutları, Karabük’ümüzün girişine yapılan kavşak projesi ile ilgili döne döne şehrine girilemeyen, Navigasyonu anlatan hanımefendinin bile bu kavşaktan sonra istifa ettiği bir durumu, daha evvel Karabük mü İngiltere mi belli olmayan soldan çıkan beşineler köprüleri dahil; bunları kesinlikle eleştirmek için değil.

Amacımız keşfedilen yeni göletlerimiz için de farkındalık yaratmaktır. Halkımıza cumartesi ve pazar günü aileleri ile birlikte güzel vakit geçirmek için şehrimizin tam göbeğinde ki tıpkı EFLANİ HÜKÜMET KONAĞI GÖLETİ gibi artık Karabük’ümüzde de TAPU MÜDÜRLÜĞÜ GÖLETİ var olduğunu göstermektir. Görmeyen tüm hemşerilerimiz için oluşan bu güzel turistik tesisimizi de ziyaret ederek, bölgemiz turizminde farkındalık yaratmaya davet ediyoruz.” dedi

Web Tasarım & SEO: Best4SEO