Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP SAFRANBOLU’DA REVAÇTA

    MHP Safranbolu

 

 

MHP Safranbolu Belediye Başkan Aday Adaylıklarında ismi geçenler yavaş yavaş belli olurken aday bolluğunun yaşanması bekleniyor.

 

 

 

 

MHP SAFRANBOLU’DA REVAÇTA

 

 

 Milliyetçi Hareket Partisi’nden Safranbolu Belediye Başkan Aday Adayı bolluğu yaşanacağı ifade edilirken, ilk aday adayı da kendini göstermeye başladı.

 

2014 Mart ayında yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi Safranbolu’da aday adayları yavaş yavaş belirlenmeye başladı.  Şu ana kadar Safranbolu MHP kulislerinde Osman AYDIN yanı sıra Ahmet Savaş, Çetin İpek ve Mustafa DİZDAR isimleri yüksek sesle konuşulmaya başlanıldı.

 

1997’de Ülkü Ocakları Karabük İl Başkanlığı yapan Osman Aydın’ın MHP’den Safranbolu Belediye Başkan Aday Adayı olmayı düşündüğünü ve bu konuda kesin olarak kararını verdiğini yakın çevresi ifade ediyor.

1974 Safranbolu, Çavuşlar köyünde doğan ve Sakarya’da Bilim Uzmanı – Uzman Öğretmen olan Osman Aydın, devlet memuru olduğundan sorularımızı şimdilik cevaplayamayacağını belirterek, Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) açıklayacağı seçim takvimini beklediğini ifade etti.

Ülkücü camiada iyi tanınan Osman Aydın’’ın, Safranbolu’da sevilen bir kişi olduğu belirtiliyor.