Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MHP VERGİLİ DİYOR BAŞKADA BİR ŞEY DEMİYOR..

Vergili Resmi Başvurusunu MHP

Vergili Resmi Başvurusunu MHP İl Binasında Yaptı

 


Başkan Vergili İl binası önünde İl Başkanı Metin Demirel, Merkez İlçe Başkanı Feramuz Akbulut, MHP eski il başkanları Nurhan Barışkan, Vural Çelik, partililer ve vatandaşlar tarafından karşılanırken MHP nin Karabük’te seçimi çok rahat alacağı sık sık vurgulandı.

Başkan Vergili, partililerin yoğun ilgisi ile karşılanırken İl Başkanı Metin Demirel, yaptığı konuşmada, “Karabük’te çok başarılı bir Belediyecilik yapan Rafet Vergili, tekrar 30 Mart 2014’de yapılacak Yerel Seçimlerde yeniden Belediye Başkan adayımızdır, kendisi İl Başkanlığımıza müracaatta gelmiştir. Bu sizleri de gururlandırdığı gibi, bizleri de gururlandırmıştır. Sizlerin gayreti ile 30 Mart’ta tekrar Belediye Başkanlığımızı alacağımızı buradan ilan ediyorum.” dedi.

Bundan sonra Karabük, Türkiye’de kuzey’in yıldızı olarak anılacaktır diyen başkan Demirel ” Karabük ve bütün ilçelerinde Milliyetçi Hareket Partisi çok ciddi manada bütün yerleşim yerlerinde Belediye Başkanlıklarını almak için hazırlıklarını yapmıştır. Alacaktır” dedi.

Karabük’ün MHP li Belediye Başkanı Rafet Vergili,”İnşallah bu yolda beraber yürümeye devam ederiz. Bugüne kadar hiçbir şahsi menfaat düşünmeden, hiç kimseye boyun eğmeden 4.5 yıl içerisinde elimizden geldiği kadar tüm Karabüklülere hizmet vermeye çalıştık. Bu hizmetlerimizin devamı için bir karar aldık, bu hizmetlerimizi de en hayırlı şekilde yapmaya devam edeceğiz. Her zaman Fakir Fukara, garip gurabanın yanında olduk, bunlarla ilgili mücadeleler verdik, bunların yerlerinin değerlenmesi, Karabük’e bir şeyler yapabilmek için elimizden geldiği adar gayret sarf ettik. Önümüzdeki 5 yıllık dönemde de hiç tereddüt etmeden kimseye boyun eğmeden, hiçbir garip gurabanın, hakkını yedirmeden, Karabük’ün bir lirasını heba etmeden görmüş olduğunuz hizmetleri nasıl yaptıysak bu hizmetlerin daha da büyüğünü yaparak hizmetlerimize devam edeceğimize ve bu Belediye Başkanlığı seçimlerini sizlerin sayesine yeniden kazanacağımıza ben inanıyorum. Sizleri mahcup etmedik. Bir tek Karabüklüklerden isteğim var, yaşlılardan gençlerden, çocuklardan, hanımlarınızdan benim tek beklentim hayır duaları. İnşallah onların hayır dualarıyla beraber Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkanlığını alacaktır, hep beraber yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Başkan Vergili konuşmasının ardından başvuru dilekçesini İl Başkanı Metin Demirel’e verdi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO