Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MİNİBÜSLER TEMİZ VE SICAK OLSUN İSTENİYOR

  VATANDAŞ ŞEHİR İÇİ

 

mnbsler soğuk1

VATANDAŞ ŞEHİR İÇİ DOLMUŞLARINDAN  ŞİKAYETÇİ..!

Karabük şehir içi taşımacılığı yapan bazı minibüslerin sabahları çok soğuk olduğu,kalorifer tesisatının çalışmadığı ayrıca bazıların da pis bir koku içinde olduğu ifade ediliyor.

Karabük Gündemi arayarak şikayetlerini dile getiren vatandaşlar “ Sabahları çocuklarımız okula gidiyor, bir çok insanımız işe gidiyor, minibüsler in bir çoğunda kalorifer yanarken bazılarında yanmıyor, soğuk oluyor ve özellikle kış mevsimi şartlarında çocuklarımız üşüyor “ diyorlar.

Öte yandan bazı vatandaşlarımızda ücretlerden yakınırken artık benzin-mazot pahalı sanırım hesabı resmi makamlarca yapılıyordur, ancak alınan ücrete karşın bir çok minibüs içi kirli ve yine özellikle sabahları pis bir koku içinde oluyor,bunların önlemleri alınamaz mı” diyorlar.

Konu hakkında özel okul servislerinin de bu anlamda denetlenmesini isteyen vatandaşlar temiz olanları ve sabah kaloriferleri yananları bunların dışında tutmak gerek diyerek de tüm minibüsleri suçlamak da istemiyoruz diyerek konu hakkında sorumluları denetimlere davet ediyorlar.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO