Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

BAŞKAN YEMEĞİ ISMARLADI,MUHTARLAR PLAKETİ VERDİ…

Mahalle muhtarları ve yönetim

DÜZLTME

Mahalle muhtarları ve yönetim kurulu adına Karabük Muhtarlar Derneği Başkanı Adatepe Muhtarı Davut Çayır ve yönetimi Karabük’e Beş  yıl içersin de yapılan hizmetlerden dolayı MHP li Belediye Başkanı  Rafet Vergili’ye plaket verdiler.

 

Belediye Başkanı Rafet  Vergili; “Bu 5 yıllık dönemde sizlerle çok verimli çalıştık. Sizlerden aldığımız destekle başarılamaz denilen birçok hizmeti halkımıza sunduk. Ben sizlere bu dönemdeki bize olan desteğiniz ve katkınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Benden yana hakkım varsa helal olsun sizlerin de haklarınızı helal etmenizi istiyorum” dedi.

Başkan Vergili, gerek muhtarlık ve gerekse belediyelerde amacın, millete hizmet etmekten başka hiç bir şey olmadığını kaydederek, kastımız ve amacımız millete hizmetten başka hiç bir şey değildir. Onun için her şeyi yapmaya çalıştık. Görevimiz millete hizmettir. Muhtarlık seçimlerinde de adaylara başarılar diliyorum. Milletimizin seçtiği muhtar benim başımın tacıdır. Tabi ki milletimiz bizi hizmete tekrar görevlendirirse, sizlerden de seçilip gelenlerle çalışma imkanımız tekrar olur diyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO