Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MUHTARLARDAN VERGİLİ’YE TAM DESTEK ..!

Mahalle muhtarlarının her ay

Mahalle muhtarlarının her ay düzenli olarak gerçekleştirdikleri muhtarlar toplantısının Kasım ayı toplantısı Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman ve Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal’ın katılımı ile yapıldı.

 

MUHTARLAR VERGİLİ BAŞKAN DİYORLAR

BAŞKA BİR ŞEY DEMİYORLAR..

 

Belediye Başkanlığının düzenlediği ve her ay düzenli olarak yapılan Mahalle Muhtarları toplantısının Kasım ayı toplantısı Kordon Park’ta yapıldı.

Muhtarlar burada Başkan Vergili’ye tam destek verdiklerini açıkça beyan ettiler.

Gerçekleşen  toplantı  sohbet havasında geçerken  Başkan Vergili muhtarlarla birlikte yemek yerken kendine gösterilen ilgi ve destekden memnun olduğunu ifade etti.

Açılış konuşması yapan Şirinevler Mahallesi Muhtarı Haluk Kefelioğlu: “2013 yılını bitiriyoruz. Sevgili başkanım hiçbir zaman toplantılarımızda bizi yalnız bırakmadı. Başkan yardımcımız da öyle, İrfan bey’de öyle. Kendilerine minnettarız, kendilerine çok çok teşekkür ediyoruz. Bütün mahalle muhtarlarımız  sizlerin yapmış olduğu hizmetlerden o kadar memnun ki bunu defalarca aramızda konuşuyoruz. Sizler bize her konuda yardımcı oldunuz. Ne zaman yanınıza gelsek hiçbir zaman geri çevirmediniz. Ben değerli dernek başkanım adına aynı zamanda İbrahim başkanımın adına, Kemal başkanımın adına sizlere teşekkür ediyorum, muhtar arkadaşlarımın adına teşekkür ediyorum ve bu birlik ve beraberliğin bir 5 sene daha devam etmesi dileğiyle afiyet olsun diliyorum” derken  yapmış olduğu iltifatlardan dolayı başkan Vergili’nin yüzü güldü.

İŞTE MUHTARLARIN VERGİLİ İLE YEMEKLERİNDEN GÖRÜNTÜLER