Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MUSTAFA YANIK ARDINDAN

  ÖNCE SEVGİLİ AĞABEYİM

 

manşet

ÖNCE SEVGİLİ AĞABEYİM NECMETTİN TİMUÇİN ERSÖZLÜ,SONRA SEVİLİ KARDEŞİM MUSTAFA YANIK VE ACIMIZ..

İki/üç gün içinde İKİ BÜYÜK acı ve iki/üç gün içinde DÜNYANIN NE KADAR BOŞ OLDUĞUNU gösteren iki acı örnek,Basın Dünyası iki dev ismini ardı/ardına kaybetti.
Önce Sevgili Ağabeyimiz NECMETTİN TİMUÇİN ERSÖZLÜ aramızdan ayrıldı,hayatının her döneminde beyefendi kalmayı başarmış,mükemmel bir insan olan NECMİ ABİ hepimizi yasa boğarak ebedi hayata yürüdü.
Sevgili Kardeşim TUNCER ERSÖZLÜ’YE başsağlığı dilerken,emin olun yüreğimizin burkulduğunu hissettik,TUNCER ile dostluğumuz uzun yılları bulur,aynı Mahalle de oturduk,komşuluk yaptık,top oynadık.
NECMİ ABİ hep idolümüzdü,DEMİR/ÇELİK FUTBOL Takımının en iyi futbolcularındandı,futbol yaşamı ile,beyefendiliği ile hep örnek aldığımız bir insandı.
NUR İÇİNDE YATSIN.
Cumartesi günü NECMİ ABİYİ gömdük zorunlu olarak maça geldik,KARABÜKSPOR Maçında,Sevgili Kardeşim MEHMET ÇETİNKAYA ile bir süre birlikte oturduk ve MUSTAFA YANIK’IN sağlık durumunu konuştuk,MEHMET müthiş üzüntülüydü.
Dün sabah Sevgili BÜNYAMİN COŞKUN aradı,erken saatte arayınca,içimizden EYVAAAH dedik,EYVAAH MUSTAFAYI DA kaybettik galiba diye geçti içimizden ve ne yazık ki tahminimiz doğru çıktı ACI HABER GELDİ.
Dünya gerçekten boş,Hayat gerçekten kısa.
İki DÜNYA İYİSİ İNSAN aramızdan ayrılıp gittiler..
Geride büyük bir acı bırakarak ebedi hayata gittiler.

SEVGİLİ MUSTAFA YANIK,ARDINDA BÜYÜK BİR BOŞLUK BIRAKARAK,ARAMIZDAN AYRILDI VE AKBANK SOHBETLERİ

Sevgili Kardeşim MUSTAFA YANIK ardında büyük bir boşluk bırakarak,aramızdan ayrıldı,ebedi Dünyaya intikal etti,bizim AKBANK yanı sohbetleri de darbe aldı.
AKBANK yanında Sevgili MUZAFFER’İN bulup/buluşturduğu taburelerde ki sohbetlerimize kimler katılmazlardı,Belediye Başkanı Sayın RAFET VERGİLİ’DEN tutunda,aklınıza gelen/gelmeyen birçok Cemiyetçi/Siyasetçi/Ticaret Adamı gelirdi o sohbetlere.
SOHBET GRUBUMUZ EKSİLDİ,TADI KAÇTI..
Sevgili MUSTAFA YANIK Gazetemizde de uzun süre yazılar yazdı,sert eleştirdiği insanlar,olaylar,gelişmeler oldu,hiçbir zaman iyi niyetinden kuşku duymadığımız için,yazdıklarına en küçük bir müdahalemiz olmadığını hep söylerdi.
İŞİNİ SEVEN,İŞİNİ CİDDİYE ALAN,Yaptığı işi en iyi yapmaya çalışan ve bunu gerçekten de başaran bir yapısı vardı Sevgili MUSTAFA YANIK Kardeşimizin.
BRTV’DE KAÇ YIL ARALIKSIZ YORUM YAPTI.
Önceliği hep ÜLKE ÇIKARI,önceliği hep YÖRE ÇIKARI,önceliği hep bu inançlar doğrultusunda olmuştu/olmuştur,eşi ZEHRA Kardeşimize çocuklarına ve tüm Yöre insanına sabır,başsağlığı dilekten başka yapabileceğimiz bir şey yok.
Sevgili MUSTAFA YANIK Kardeşim nurlar içinde yatsın.
Mekanı cennet olsun.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO