Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

MUZAFER ATILKAN KARABÜK GÜNDEMDEYDİ

  KARABÜK AK PARTİ

 

KARABÜK AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUZAFFER ATILKAN KARABÜK GÜNDEMİ ZİYARET EDEREK ADAYLIĞI KONUSUNDA BİLGİLER VERDİ.

ATILKAN  ”  ZAFER İÇİN MUZAFFER , KARABÜK İÇİN EL ELE” SLOGANI İLE YOLA ÇIKIYORUZ DİYEREK KENDİMİ TANITMA İHTİYACIM YOK BİZ KARABÜK’ÜN  İÇİNDEN YETİŞENLERDENİZ  DEDİ.

“ZAFER İÇİN MUZAFFER , KARABÜK İÇİN EL ELE “

 

IMG_6636

Karabük  AK Parti belediye başkan aday adayı Muzaffer ATILKAN bugün Karabük Gündemi ziyaret etti. Tüm aday adaylarının Karabük belediye başkanlığı için yeterli olduğunu çok kıymetli adayların başvuru yaptığını vurgulayarak kim çıkarsa çıksın önemli olan AK partimizin Karabük’e getireceği hizmetler noktasında birliğimizdir dedi.

Atılkan ; “Dün parti  il teşkilatımız çok anlamlı bir tanışma toplantısı yaptı tüm adaylar  kendini tanıttılar, bugün yarın parti mahalle başkanlarımız ,Gençlik-Kadın kollarımız ile böylesi bir toplantımız olacak , parti üyelerimiz bizleri tanıyacak,proje vizyonlarına bakacak tabi sonra bu noktadan yayılacak son aşamada yoklamalar yapılacak ve anketlerde ki sonuç etkin rol oynayacak ,tabi ki parti büyüklerimiz de olayları değerlendirmekte sonuç itibari ile her şey Karabük için yapılmakta” şeklinde konuştu.