Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Sedat Namal Yazılı Açıklama Yaptı

  KARABÜK’ÜN TANINAN İSMİ

 

KARABÜK’ÜN TANINAN İSMİ SEDAT NAMAL YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPARAK, HİZMET ETMEK İSTEYENLER HAKKINDA ÇIKARILAN ASILSIZ SÖYLEMLERE SİTEM ETTİ…

Karabük’ün tanınan cemiyet, siyaset ve iş adamlarından olan Sedat Namal, yazılı bir basın açıklaması yayınladı.

Namal açıklamasında bazı söylemler ile bir yerlere hizmet için yola çıkanların yıpratılmaya çalışıldığının altını çizdi.

Karabük TSO Eski Başkanı Namal açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Değerli Karabük’ümüzün basiretli tüccar ve esnafları kıymetli basın mensupları. Önümüzdeki aylar içinde yapılacak olan Karabük Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri ile ilgili kamuoyunda basın haberlerinde adım konuşulmaktadır. Her üyemizin amacı gibi benimde Karabük’e, Karabük tüccar, esnaf ve sanayicisine hizmet etmek görevimdir ve bundan onur duyarım. Bu görevi de 2013-2015 yılları arasında elimden geldiği kadar ekip arkadaşlarımla yapmaya çalıştım. Karabük Ticaret ve Sanayi Odasını da, Karabük’te ve ülkemizde en iyi temsil etmeye çalıştık.

Son günlerde Karabük’e dedikodu haricinde hiçbir şey veremeyen, aciz ve birilerinin gölgesine sığınan kişiler tarafından bilinçli olarak karalama kampanyası düzenlemeye çalışıyor. Şu bilinmelidir ki siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, dernekler vb. yerlerde görev yapan başkanından üyesine kadar her Karabüklü, Karabük’e ve insanlara hizmet etmek için oradadır ve emek kutsaldır. Onun içindir ki Karabük’e hizmet eden ve etmiş olanlar bir değerdir ve saygı duyulmalıdır. Şu da iyi bilinmelidir ki özgüveni tam olan birisi olarak saygı ve sevgimi ön planda tutarak istediğim her yere aday veya aday adayı olabilirim.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odasında üyelerimiz ve tüccarımızın tercihi Cenabı Hakkın takdiridir. Karabük’e hizmet etmekten hiçbir kimse karınca adımı kadar geri adım attıramaz. Seçimlerde aday olacak tüccar kardeşlerime başarılar diler, şimdiden Karabük’e hizmet edecekleri için teşekkür ederim.”