Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Namal” Karabük İçin Fırsatları Değerlendirmeliyiz”

TSO Yönetim Kurulu Başkanı

IMG_0102

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sedat NAMAL “Başbakanımızın gelişi Karabük için fırsat bunu değerlendirmemiz lazım.2015 in ilk aylarında Başbakan Karabük’e gelmekte beraberinde önemli Bakanlarımız gelmekte,bizlerde iş adamları-sanayiciler olarak kendilerine yatırım projeleri hakkında bilgiler sunacağız,Karabük için isteyeceğiz,”dedi.

Namal ayrıca ” Pazartesi günü de TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu Karabük’te olacak ve Meslek Kolejinin temelini atacağız” dedi.

Karabük TSO Başkanı Sedat Namal düzenlediği basın toplantısında, TSO Meclis Başkanımız Timurçin Beyle birlikte sayın Başbakana sunacağımız animasyonlar,slayt ve raporlar hazır, 4 dk slayt sunumumuz da Eskipazar End.Sanayi bölgesi için ön bilgiler var, bunları kendisine arz edeceğiz. Sayın Başbakanımızın 2015 yılının ilk aylarında Karabük’e  gelmesi bir fırsattır  ve bu fırsatı biz iyi kullanmamız gerek, Başbakan olarak ilk kez geliyor,Kongre için geliyor ancak Karabük sanayisini ve iş adamlarının projelerini de kendisine ve Bakanlarımıza sunma fırsatı bulacağız” dedi.

IMG_0104
Namal ayrıca, Pazartesi günü TOBB Başkanı Rfat Hisarcıklıoğlu’nun da Karabük’te olacağını belirterek, “Biz bir yıl önce protokolünü imzaladığımız Meslek Lisesinin temelini atacağız, kendisi Cuma akşamı Saranbolu’da olacak,Pazartesi bizle beraber olacak, temel atacağız inşallah” dedi.

Projesi olan herkesin kendilerine bu talep projelerini ulaştırmalarını isteyen Namal, “Biz Hükümet ile genelde , Belediye başkanı Rafet Bey ile yerelde çalışmak durumundayız,bu anlamda farklı siyasi düşüncelerimiz olsada Karabük için bir düşünenler ile bir olmak durumundayız,bizim derdimiz Karabük’ün kazanımı ne olacak noktasındadır,Karabük adına nerede iş,menfaat varsa orada oluruz, başka alternatifimiz yok, kimseyle laf yetiştirecek vaktimizde yok,bu anlamda yeri gelmişken son çalışmalarımızda bizlere destek olan Sayın M.Ali Şahin beye ve Osman Kahveci beye de teşekkür ederim” şeklinde açıklamalarda bulundu.

zafer