Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

NAMAL ” KARABÜKSPOR OLMAZSA OLMAZLARIN BAŞINDA GELİR” DEDİ

Son günerde gündeme gelen

Son günerde gündeme gelen ve KARDEMİR’in Karabükspor’dan desteğini çekecek söylemlerine  karşı olduğunu kaydeden Sedat Namal, “İnsanların TC kimlik numaraları, ana adı, baba adı, adı ve soyadı var. Karabük’ün olmazsa olmazı üç tane unsuru vardır. Bunlar plakamız, adımız Karabük ve herkesin ortak payesi olan Karabükspor’dur.” Dedi.

NAMAL 8 haz spor

 

Namal Karabükspor ile TSO’nın bakış açışısınında artık farklı olacağını belirterek; “ Karabükspor’un tabi ekonomik sıkıntıları var, borçlar olduğu kaydediliyor,  bundan dolayı KARDEMİR’in elini geri çekeceği destek vermeyeceği konuşulmaktadır, ben buna şiddetle karşı çıkan bir insanım. Makamım açısından da Karabük TSO olarak, KARDEMİR buradan elini çekemez ve çekmemeli.”  Diyerek , “ Karabükspor’un KARDEMİR’e, KARDEMİR’in de Karabükspor’a kattığı çok şeyler vardır.”  Dedi.

 

Namal “ Biz üzerimize ne düşüyorsa onu yaparız, kalkınmada, ekonomik koşullarda, 81 il ile yarıştığımız her ortamda İstanbul takımlarını çıktığımız zaman Türkiye’deki ilk 10 ilden biriyiz.” Kimsenin işine, aşına çomak sokmayacaklarını belirten Namal, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Ama şunu da söyleyeyim, Karabük TSO’nun Başkanı olarak, KARDEMİR’inde temsilcisiyim. Her iki tarafı bir masaya oturtarak dinlememiz gerekiyor, iş adamı olarak da ve geçmişte belediyedeki görevim itibariyle ihale mevzuatlarını incelememiz gerekiyor. İhale mevzuatlarına dikkat etmemiz gerekiyor. Esnaflarımızın, iş adamlarımızın, tüccarlarımızın bu noktada KARDEMİR bünyesinde neyi kazanması gerekiyorsa o hakkı da sonuna kadar savunuruz. İş adamlarımız, esnaflarımız ve tüccarlarımız artık kendilerini geliştirmeli, teknolojik anlamda geliştirmeli, samimiyeti su istimal etmemeli.” Diyerek sözleri tamamladı.

Web Tasarım & SEO: Best4SEO