Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

NE OLDU DSİ “DURDUN”

    KARABÜK BÖLGE

 

 

KARABÜK BÖLGE İL MÜDÜRLÜKLERİ İLE YAŞANAN SIKINTILARINI AŞAMIYOR. KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNÜN KARABÜK’E BAKIŞ AÇISINI TARTIŞAN KENT ŞİMDİ , DSİ YAPTIĞI BASİT BİR ÇALIŞMADA  BİLE AYLARDIR  YAŞANAN GECİKMELERE  NEDEN ARIYOR ?

 

 

NE OLDU DSİ “DURDUN” 

 

page

 

Şirinevlerde yapılmakta olan devasa KBÜ Araştırma ve Eğitim  hastanesinin altında bulunan dere ıslah çalışmalarını yaklaşık 2 aydır tamamlayamayan DSİ yolu adeta kaderine teslim etmiş durumda.

Haziran ayı sonlarında başlatılan çalışmalar da bölünmüş yolun altından geçecek olan dere islah çalışması (kanal)  DSİ de sorun oldu.

Bölünmüş yolun bir kısmının bir ayı geçkin zaman dilimi içinde yapılamaması ilk olarak KARABÜK GÜNDEM haber sitemizde eleştirilmiş ardından GÜNAJANS gazetemiz yanı sıra  Karabük Net haber  ve Karabük Haber gazetesinde habere taşınmıştı.

DSİ  o dönemde konu hakkında bir açıklama yaparak bir gecikme olmadığı belirtilmesine  rağmen yol üzerinde yaşanan trafiğin yoğunluğuna da dikkat çekilmişti.

Ancak bölünmüş yolun bir bölümün yapılması ardından 20 gün geçmesine karşın yol üzerinde bir çalışma yapılmaması dikkatleri çekiyor.

Her olayda olduğu gibi basit bir yol kanal çalışmasında yaşan bu gecikme sonrası DSİ nasıl bir açıklama yapacak merak edilirken bölge halkının bu duyarsızlık karşısında siyasileri ve bürokratları  “hakikaten bu kentin sahibi yok” şeklinde eleştirmeleri dikkat çekiyor.