Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

NECDET AKSOY BAŞVURUYU YAPTI

  SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI

 

SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI DR NECDET AKSOY BUGÜN İLÇE BAŞKANLIĞINA BELEDİYE BAŞKANLIK ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI.

SAFRANBOLU AK PARTİ İLK BAŞVURUSUNU DA MEVCUT BELEDİYE BAŞKANINDAN ALMIŞ OLDU.

 

AKSOY ADAY OLDU VE

AÇIKLAMALARDA BULUNDU

 

 78

Safranbolu Belediye Başkanı Dr Necdet Aksoy, ikinci dönem belediye başkan adaylığı için partisine aday adaylığı başvurusunu    yaptı.

Başkan Aksoy “Dunya Miras Şehri, Osmanlının Parmak izi Safranbolu’da Gelecegi İnşaa Etmek Için Bir Beş Yıl Daha Göreve Talibim “ dedi.

üstAK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş’e adaylığı ile ilgili evrakları teslim eden Safranbolu Belediye Başkanı Dr Necdet Aksoy, “Safranbolu’da geleceği inşa etmek için başkanlık görevine 2.kez tekrar talip olduğunu söyleyerek  ;  ” Dünya miras şehri, Osmanlı’nın parmak izi Safranbolu’da bir 5 yıl daha göreve talibim . Geçtiğimiz dönem Safranbolu’yu daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için tüm gücümüzle mesai gözetmeksizin 7/24 çalıştık. 2009 Mart seçimlerin öncesi halkımıza verdiğimiz sözleri fazlasıyla gerçekleştirdik. Bugün artık Safranbolu’muz havası temiz, suyu temiz, altyapısını, yollarını tamamlamış, parklarını, sosyal alanlarını kurmuş bir şehir haline geldi. Vatandaşın memnuniyeti bizim için ölçüdür.” dedi.

Safranbolu AK parti ilçe başkanı Ahmet Güneş Ak Parti’nin kurumsal bir parti olarak tüm halkı kucakladığını ve bütün aday adaylara kapılarının açık olduğunu belirterek dosyayı alarak başarılar diledi.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO