Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

NEDEN HİZMETE ALINMIYOR

    KARABÜK’TE BİTİRİLEMEYEN

 

 

KARABÜK’TE BİTİRİLEMEYEN YATIRIMLAR BİR YANDA BİTİRİLİP HİZMETE ALINMAYAN YATIRIMLAR DİĞER YANDA. BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN SIK SIK GÜNDEME TAŞIDIĞI BÜROKRATİK OLİGARŞİ Mİ SORUN YOKSA VURDUMDUYMAZLIK-SİYASET Mİ?

 

 

20122012_kutuphane_1 MANSETT

 

Yeni kütüphane binaSI gelecek 50 yıllık ihtiyacı karşılayacak şekilde hazırlandı diyen yetkililer Belediye tarafından yapılan ve bakanlık tarafından teşrifatı donatılacak ve binanın neden hizmete alınmadığı konusunda bir açıklama yapmıyorlar.

Karabük Belediyesi tarafından şehrin merkezine yapılan kütüphane binasına yıl sonuna kadar taşınacağı açıklanmış teşrifatının da yine bu aylarda tamamlanacağı bildirilmişti.

Kütüphane Müdürlüğünün hizmet vermesi beklenen binanın teşrifatının ne zaman yapılacağı ve binanın Karabüklülerce ne zaman kullanılacağı merak ediliyor.

Vatandaşlar, bir yanda tamamlanmayan yatırımlar diğer yandan tamamlanmış ancak hizmete alınamayan yatırımlar bu sıkıntıları bürokrasi yada siyasi birimler çözmeli onca sorunlar varken birde böylesi tali sorunlar ile İnsanların kafaları karıştırılmmalı diyerek kütüphanenin bir an önce hizmete alınmasını istiyorlar.

 

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO