Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Öztürk; KYK Müdürü Oldu

Karabük Milli Eğitim Müdür

kyk

Karabük Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kadir ÖZTÜRK

KYK Müdürü oldu.

GSGM  uhtesinde bulunan Karabük-Bartın-Zonguldak Bölge Müdürlüğüne bağlı KYK Müdürlüğüne atanan ÖZTÜRK’ün resmi görevlendirme atama yazısının yazıldığı resmi açıklamanında hafta içi yapılacağı öğrenildi.

1968 Karabük doğumlu olup,  1980 Karabük Mehmet Akif İlkokulu ve 1987 Karabük İmam Hatip Lisesi mezunu olduktan sonra 1991 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nden mezun olan Kadir ÖZTÜRK, 2010 yılında Marmara Üniversitanigifesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İlahiyat Anabilim Dalı Hadis Bilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlayarak  1991 yılında Trabzon Cumhuriyet İlköğretim Okulunda başladığı öğretmenlik görevini sırasıyla Tonya İskenderli Lisesi (1991), İstanbul Bakırköy İmam Hatip Lisesi (1991-1998), Trabzon Düzköy Düzalan İlköğretimOkulu (1998-1999), İstanbul Bakırköy Cumhuriyet İlköğretim Okulu (1999) ve İstanbul Florya Tevfik Ercan Lisesinde (1999-2000) sürdürdü. 1999 yılında katıldığı Eğitim Kurumları Yöneticiliği sınavını kazanarak 2000 yılında İstanbul Sarıyer R. Güney Kıldıran İlköğretim Okuluna Müdür olarak atandı.

14.09.2005 tarihinde Karabük Milli Eğitim Şube Müdürü olarak göreve başlayan Öztürk;  31.01.2012-18.02.2013 tarihleri arasında Karabük Milli Eğitim Müdür Yardımcılığı görevini vekaleten yürütmüş, 18.02.2013 tarihinde bu göreve asaleten atanmıştır ve halen Karabük Milli Eğitim Müdür Yardımcısı  görevindeyken  Zonguldak Bölge Müdürlüğü uhtesinde Karabük KYK Müdürlüğüne  ataması gerçekleşmiştir.

 

YORUMLAR

4 adet yorum var

 1. witter fenomeni Fuat Avni kimdir, kimlerdir, nerelerden yönetilir bilmem. Ama birçok kişi gibi ben de takip ederim. Bence kim olduğu da çok önemli değil. Fuat Avni yazar, iddialarda bulunur ve söyledikleri de birkaç gün sonra olur. İddialara rağmen olacak olan yine de olur, engellenemez. Bir suç işlenecek diye ortaya bir iddia atıldıysa bunun engellenmesi için gereken mekanizmaların çalışması gerekir. Ama olmaz. Herkes Fuat Avni’yi takip eder ama kimse onun iddialarının gerçekleşmesini engelleyemez. Bence önemli olan da bu. Ve de acı olan…
  Twitter fenomenimizin son iddiası da sandık hırsızları başlığı ile yayınlandı. Listede yüzlerce isim var. İl il isimler verilmiş ve o illerde açıklanan isimlerin seçimler sırasında çeşitli hilelere başvuracağı iddia edilmiş. Listede Karabük’ten de isimler yer alıyor. AV_NİBu isimleri Karabüklü pek çok kişi tanıyor, biliyor. Tabi milyonlarca kişinin okuduğu bu listede ilimizden de isimlerin yer alması üzücü. Bu iddialar da üzücü. Her ne kadar ülkemizde gerçek bir demokrasi olduğuna inancım yoksa da bile, seçimler demokrasinin vazgeçilmezidir. Bunda da hileye başvurulacaksa, sandıklardan oy çalınacaksa demokrasiden tamamen vazgeçilmiş demektir. Vatandaşın oy kullanma hakkı elinden çalınmış demektir. Karış karış toprağını kanı canı pahasına kurtaran bir milletten, sandıktaki oyuna sahip çıkamayan insanlar haline gelmişiz demektir. Oy verin, vermeyin, hangi partiye verirseniz verin ama bir vatandaş olarak kararınıza sahip çıkın. Fuat Avni yazdıysa bu insanlar suçludur denilemez ama önlemleri alınmalı. Bu önlemleri yönetecek olan da başta siyasi partilerdir.
  Tabi iddialar sadece bu kadar değil. Bir de gözaltı listesi var. İçinde Can Dündar var. Can Dündar için iki kez üst üste müebbet içinden geçenler var. Can Dündar 1999 depreminde Taziye diye bir yazı yazdı. Depremi yaşamış biri olarak, depremle ilgili beni etkileyen tek yazıydı. Yaklaşımları eleştirilebilir, gazeteciliği eleştirilebilir, politik görüşü eleştirilebilir ama vicdanı olan herkes sadece bu yazıyı bile okusa, onun memleket sevgisini görür. Bir yönetim varsa, mutlaka eleştiri- muhalefet olacaktır. Bunları olgunlukla karşılayıp doğruların hakkını vermek gerekir, bastırmak, yok etmek, karalamak değil. Umarım Avni yanılıyordur…
  Seçimlere gelirsek; 2015 seçimi gerçekten ilginç. Bu seçim öncesi vatandaştan nabız almak gerçekten zor. Kime oy vereceğini sır gibi saklamak bana çok enteresan geliyor. Bugün seçimle ilgili neredeyse tüm anketleri inceledim. Bir anket Adalet ve Kalkınma Partisi’nin oy oranını Karabük için %17 olarak vermiş, yani 3. parti. MHP ve CHP birer milletvekili çıkarıyor. Başka bir anket ise tam tersi. % 30’lara varan oynamalar var. Anketler arasında bile büyük farklar var.
  Tabi tahminlerimiz var. BRTV Haber Merkezinde her seçim öncesi tahminlerimizi yapar bir elde toplar, sonra da bakarız. Bu da bizim seçim süreci boyunca yorgunluğumuzu attığımız anlar olur.
  Seçim süreçleri bizler için gerçekten yorucu süreçler. Bir haberci olarak tarafsızlık, ekrana neyi nasıl yansıttığımız çok önemli. Geçtiğimiz üç ay da böyle oldu. Umarım bu seçim hem yorgunluğumuza değer, hem de vatandaşın çektiği çileye artık dur der…aliay@hotmail.com
  176.219.145.163

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Tasarruf genelgesinin ilk kurbanı Karabük
Sıradaki Haber CHP KARABÜK MİLLETVEKİLİ AKAY ” TASARRUFUN KURBANI YEREL BASIN OLDU”