Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

PES DEDİRTEN OLAY !

KREDİ VE YURTLAR KURUMU

yurt

KREDİ VE YURTLAR KURUMU BAHATTİN GAZİ YÜKSEK ÖĞRENİM ÖĞRENCİ YURDUNDA  4 GÜNDÜR SU YOK VE ÖĞRENCİLER PERİŞAN..

YAKLAŞIK 1405 ERKEK ÖĞRENCİNİN YARARLANDIĞI 100.YIL MAHALLESİ İRFAN BÜYÜKBAŞ CADDESİNDE Kİ TOKİ BAHATTİN GAZİ ÖĞRENCİ YURDUNDA 4 GÜNDÜR SULAR VERİLEMİYOR.

 

PES DEDİRTEN OLAY !

kyk-yurtt

 

KBÜ ( Karabük Üniversitesi) dört nala koşarken,  Karabük arkasından koşamıyor bile. TOKİ tarafından 100. yıl mahallesi İrfan Büyükbaş caddesi mevkine yapılan  Bahattin Gazi Öğrenci Yurduna 4 Gündür su verilemiyor.

Alt yapı düzenin yeterli olmayışı ve zamanla dolması üzerine tıkanan logarların  geri basması sonrası şebekeye pis suyun karışma ihtimali ile  suların kesildiğini ve Karabük belediyesine konunun aktarıldığını iddaia eden yetkililer ” Belediye yetkilileri konuyu inceledi onlar müdahale edemeyeceklerini söylediler, bizlerde kendi imkanlarımız ile tamir yoluna gittik,ekiplerimiz çalışıyor ” dediler.

Yurtta kalan öğrenciler ise “bir yanda sınav hazırlıkları, tezler, dersler, diğer yanda su yok, tuvalet-banyo ihtiyacımızı kaldığımız sürece karşılayamıyoruz perişanız da kimin umurunda” diyorlar.

Konunun çok hassas olduğunu ve salgın hastalıklar olabileceğine dikkat çeken sağlık uzmanları ise kış şartlarında çalışmaların ağır gitmesi sağlık sorunlarını da  beraberinde taşıyacaktır dikkat diyorlar.