Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Polisten Kaçamadılar

www.karabukgundem.com  AMA BU BİR

www.karabukgundem.com 

AMA BU BİR TATBİKATTI 

pol

Karabük Emniyet Müdürlüğü’nce dün gece

yapılan tatbikat gerçeğini aratmadı.

Hazırlanan senaryo gereği  otomobille kaçan iki şüpheli, ekipler  tarafından kısa sürede yakalandı. 

Merkez Yenişehir Mahallesi’nde bir kişiyi silahla yaralayan polis kılığındaki iki şüpheli  otomobille kaçtığı şeklinde  alınan  ihbar üzerine harekete geçen  ekipler, kentin çeşitli noktalarında önlem aldı.

imagesTakip halinde ki otomobil ana bulvarların tutulması ile  önü kesilerek durduruldu. Araçtaki iki kişi üzerleri arandıktan sonra kelepçelenerek gözaltına alındı.

Tamamen gerçek düzeyde gerçekleşen tatbikatı İl Emniyet Müdürü Dr Serhat Tezsever adım adım takip etti.Bu arada tatbikatı gerçek sanan çevredeki bazı vatandaşlar tedirğin oldu, ancak  polisin taTEZSEVER MÜDÜRtbikat yaptığını öğrendiklerinde rahatladıkları görüldü.

Tatbikat sonrası gazetecilere  bilgi veren Tezsever, kentte meydana gelebilecek olaylara hızlı şekilde müdahale edebilmek için tatbikat yaptıklarını, İhbarın alınmasından 3 dakika sonra  ekiplerin olay yerine ulaştığını söyleyerek  “Başarılı bir operasyon oldu. Tatbikatlar iyi oluyor. Pratiğimizi ve kondisyonumuzu arttırıyoruz” dedi

Aranan Suriye Uyruklu 3 Şahıs Yakalandı

Öte yandan Karabük emniyetinden verilen bilgilere göre Eskipazar İlçesi’nde 64 yaşındaki Rahmi Kayacuk’u döverek öldürüp, eşini yaraladıkları ileri sürülen Suriye uyruklu 3 şüpheli, ülkelerine kaçmak için geldikleri Gaziantep’te düzenlenen operasyonla yakalandı.

IMG_9427