Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

PTT Baş Müdürü Ceyhan Yıldırım’dan Veda..!

Karabük PTT Baş Müdürü

IMG_8289

Karabük PTT Baş Müdürü Ceyhan Yıldırım Ankara PTT Genel Müdürlüğüne Müşavir Olarak Atanmasının Ardından Veda Ziyaretlerine Başladı.

 

Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret eden PTT Baş Müdürü Ceyhan Yıldırım, “ Öncelikle yeniden göreve seçilen Belediye başkanımıza görevinde başarılar diliyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yaklaşık 4,5 yıldır Karabük’te hizmet vermekteyim. Burada çok güzel çalışmalarımız ve anılarım ile güzel dostluklar kurdum. Safranbolu ise benim için çok özel bir kent. Son yıllarda Safranbolu’nun bir dünya kenti olmasında da emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Bu özel ve güzel şehri unutmayacağımı da belirtmek isterim. Hakkınızı helal edin” dedi.
Başkan Aksoy ise bu nazik ziyareti bir veda ziyareti değil de ucuna virgül konulan, sadece yer değişikli olarak nitelendirmemiz gerekir. Sayın müdürümüz uzun yıllar ilimizde hizmet vermiş başarılarını göstermiştir. Bizlerde kendisine bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar temenni ediyoruz. Hayırlı uğurlu olsun inşallah” dedi.

 

Yıldırım’dan boşalan PTT Başmüdürlüğüne ise İstanbul PTT Baş Müdürlüğünden Muhterem Demir’in atandığı ve Demir’in önümüzde ki hafta görevine başlayacağı öğrenildi.

 

Web Tasarım & SEO: Best4SEO