Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

“Rütbelilerden,Cübbeliler den,Ümit Yok”

AK Parti Safranbolu ilçe

AK Parti Safranbolu ilçe Başkanlığı

tarafından aday tanıtım töreni düzenlendi.

20150419AW388248_03

 

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmen evinde düzenlenen tanıtım toplantısına, AK Parti Karabük Milletvekili adayları Osman Kahveci Sedat Namal’ın yanı sıra, İl Başkanı Timurçin Saylar, Merkez İlçe Başkanı Muhammet Kaya, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu İlçe Başkanı Ahmet Güneş ve parti teşkilatları ile sivil toplum kuruluşları ile partililer katıldı.

NAMAL : “PROJELERİ HAYATA

GEÇİRECEĞİZ”

AK Parti Karabük Milletvekili adayI Sedat Namal, aday adaylı sürecinde kendileri katı veren vermeyen herkese teşekkür ederek, “ 7 Haziran seçimlerinde bu emaneti Genel Merkezimiz ve Başbakanımız sizlere gönderdi. 81 vilayetin 550 milletvekilinde Karabük’e tanınan kontenjan 2 tane. Bizde sizlere geldik. Sizlerle bu toplantıları yapmak, oy istemek için değil. Siz oylarınızla gönüllerinizle geleceğinize hizmet edecek zaten doğru yolu bulmuşsunuz. Son olarak TSO Başkanlı ve bir buçuk milyon üyesi buluna TOBB’da üst kurul üyeliğinde bulundum. Benim milletvekili adayı olmamın en baştaki sebebi ülkeme hizmet etmek. Hükümetimizin ve devletimizin yaptığı bütün yatırımlar takdire şayandır. Okul hastane ve yol yapmak ve hizmetlerde bulunmak en tabi görevler. Bizlerde yeni dönemde Karabük’ümüzde sanayileşmeye gelişmeyle işsizlik oranını düşürerek Karabük’ün emekli kenti olmaktan kurtulmaya ihtiyacı var. Biz bu noktada çalışmalarımızı TSO Başkanlığında iken yaptık. İl Başkanımız aynı zaman TSO meclis Başkanımız Timurçin Saylar, değerli büyüğümüz Mehmet Ali Şahin ve Osman Kahveci abimizle birlikte bu projeyi şuanki TSO başkanımız Tuncay Özcan tarafından yerine teslim edildi, Eskipazar endüstri bölgesi. Bunun gibi birkaç tane daha projeyi hayata geçirmemiz lazım. Biz rızkın onda dokuzu ticarette denen ve bu sünneti yerşne getirmekte olan insanlarız. Bu notada bu çalışmayı sizin adınıza oylarınızı helal ettirerek yapmaya çalışmaya gayret edeceğiz. Muhalet partilerinin adayları da Karabük’e hizmet etmek için yol çıktılar. Bizim gücümüz ve iktidar gücümüz ortada. Sadece sizden şunu rica ediyoruz size gelen bu emanete şahsınız olarak değil, her türlü ortamdan suskun kalarak ve başınız önde değil dimdik durarak konuşarak savunmanızı rica ediyorum. Bunun da sizin manevi yükünüz olduğunu hiçbir zaman unutmamanız lazım. 50 günlük bu süre içinde yapacağınız çalışma ve gayretlerinizden dolayı şimdiden teşekkür ederim” dedi.

“DESTANI ECDADIMIZ YAZDI BİZ HİZMET EDİYORUZ” AK PARTİ İL BAŞKANI TİMURÇİN SAYLAR: “HASTANELERE LAF ATANAN MUHALEFET ÖNCE KENDİ DÖNEMLERİNE BAKSIN” “BİZİ ELEŞTİRENLER BUGÜN GALOŞLARI BİLE TOPLAYAMAZ”

KAHVECİ: “AK PARTİ KİMLİĞİNİ

TAŞIMAK BİR AYRICALIK”

AK Parti Karabük Milletvekili ve Milletvekili adayı Osman Kahveci ise, seçim sürecinde son raunda girdiklerini ifade ederek, “ Aday adaylığı süreci ile başlayıp adaylıkların kesinleşmesi ile devam eden ve şimdi önümüze konulan bir sandık var. AK Parti’nin vizyonuna yakışan bir yarış geçirdik. Genel Merkezimiz beni ve Sedat Namal kardeşimizi aday gösterdi. Bizede gidin vekaleti milletten alın gelin dediler. Biz sizden vekalet almaya geldik. AK Partili olmak ve AK parti kimliğini taşımak bir ayrıcalık. Allah herkese bunu nasip etmez. AK Parti sadece bir siyasi oluşum değildi. AK parti sultan Alparslan’ın kefenini giyerek Anadolu’nun topraklarını açmasıyla gelen bir süreçte bir vizyonun ve misyonun devamıdır. 2002 yılında kurulan ve 14 yaşında olan bir parti. 13 yıldır iktidarda olan bir parti. 13 yıllık sürede AK Parti’yi iktidardan göndermek için birçok entrikalarla karşı karşıya kaldı” dedi.

“RÜTBELİLERDEN DE

CÜBBELİLERDEN DE ÜMİT YOK”

Kahveci, Türk siyasetinde iki defa aynı partiden iki Cumhurbaşkanı, 3 defa da aynı partiden Başbakan olan bir dönem yaşanmadığını da belirterek, “ AK Parti’nin arkasında halkımız ve milletimiz olduğu sürece daha çok başbakan ve Cumhurbaşkanı çıkaracaktır. Anadolu insanı artık uyandı. AK Parti’yi kapatmak için rütbelilerden ümidi kesenler daha sonra cübbelilere başvurdu onlarda başaramadı. Millet kendisini temsil eden iktidarını ve partisine sahip çıktı. Milletten aldığımız güçle mecliste dik durduk. Ümidi kesilenler birlik oldular. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı adayları bir oldu ama çatı çöktü. Bu AK Parti bir geldi bir daha gitmiyor, milletin gözünden nasıl düşürürüz hesabını yapmaya başladılar. Şimdi tek ümitleri sandık kaldı. Rütbelilerden de cübbelilerden de ümit yok. Geçirdiğimiz seçimlerin hiçbiri 7 Haziran seçimleri kadar önemli değil. İçerden ve dışarıdan AK Parti’yi yıkmak için yoğun bir çalışmalar var. Dünyaya kafa tutan bir liderin çıkması Avrupa’yı tedirgin ediyor. Şimdi hepsinin bütün ümitleri 7 Haziran seçimleri. Onun için sandığımızı sahip çıkmamız lazım. Bugün AK Parti varsa ve güçlüyse bu teşkilatının güçlü çalışması ile olmuştur. Bu seçimleri normal seçimler gibi algılamamız lazım. Oy oranını Cumhurbaşkanlığı seçimde verilen oy oranını geçmemiz lazım. Kapı kapı gezip bunu başarmamız lazım. Bizim tek rakibimiz kendi oranlarımız. Aldığımız en son seçimdeki oy oranımız bizim rakibimiz. Bunu geçersek başarılı oluruz. Biz ne kadar Ankara’ya güçlü gidersek elimizde güçlü olur” diye konuştu.