Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

SAFRANBOLU’DA ALİ KESKİNKILIÇ SESLERİ

    AK PARTİ

 

 

AK PARTİ SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN TIPKI KARABÜK’TE Kİ SESSİZLİĞİNİ KORUYOR.  SAFRANBOLU AK PARTİ KAYNAKLARINA GÖRE  MEVCUT BAŞKAN DR NECDET AKSOY ‘DAN VAZ GEÇİLMESİ HALİNDE YERİNE EN GÜÇLÜ ADAYLARIN ÇIKABİLECEĞİ İŞARET EDİLİYOR.

 

 

 

 

SAFRANBOLU’DA

ALİ KESKİNKILIÇ SESLERİ

 

 

2009 Belediye başkanlığı seçimlerinde aday adayı olan ancak Dr Necdet AKSOY’UN adaylığının kabulü ile sırasını bekleyen ve halen TBMM de danışmanlık görevi yapan Ali KESKİNKILIÇ Safranbolu belediye başkan adayı olarak gösterilmek isteniyor.

Çevresinde saygın bir kişilik izlenimi bıraktığı ve Ankara’da Karabük – Safranbolu’nun sesi olduğuna dikkat çeken Ak partiye yakın kaynaklar , Ak parti Safranbolu da Necdet Aksoy  bir dönem yaptı teşekkür ederiz ama yeni yüzlere ihtiyaç var düşüncesi içinde olacaksa yerine en güçlü adayın TBMM de danışmanlık görevinde bulunan Ali Keskinkılıç aday olarak gösterilmeli diyorlar.

Safranbolu’da mevcut başkanın durumununda netlik kazanmadığına dikkat çeken aynı kaynaklar AK parti burada yeniden bir aday adaylık başvurusu dönemine girerse Ali Keskinkılıç bu iş için bulunmaz değerdir Ankara bürokratlarını dünya miras kenti ile buluşturmanın ötesinde  yeni projeler ile Safranbolu’ya yeniden bir ivme kazandırır şeklinde yorumlar yapıyorlar.