Ana Sayfa Arama Yazarlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN ” ÖLÜMÜNE ARKASINDAYIZ “

 KARABÜK AK PARTİ İL

 KARABÜK AK PARTİ İL DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI  PAZAR GÜNÜ GENÇLİK MERKEZİNDE YAPILDI. DANIŞMA MECLİSİNDE ŞAHİN’E PLAKET VEREN EFLANİ BELEDİYE BAŞKANI ŞENLİKLERDE GÖSTERİLEN İLGİ VE STAT İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ.  ŞAHİN , YENİCE BELEDİYESİNİN DE 18 AĞUSTOSTA Kİ STAT AÇILIMININDA AYNI GÖRSELLİKTE OLMASI GEREKTİĞİNİ VURGULADI VE  BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN CUMHURBAŞKANLIĞI İÇİN KARARINI VERDİĞİ AN ÖLÜMÜNE ARKASINDA OLACAKLARINI VE TEKLİF İÇİNDE İLK İMZANIN KENDİSİNDEN ÇIKACAĞINI AÇIKLADI.

 

AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ YAPILDI 

 

akp 3

 

Danışma Meclisinde ülke gündemi ile ilgili video görüntüleri ardından  toplantıyı  açan AK PARTİ İl Başkanı Ömer AYAR ; “İl Danışma Meclisi’nde görev yapan arkadaşlarımızdan, mahalle başkanlarımıza kadar, her bir arkadaşımızı davet ederek bu danışma Meclisinde konuları hep beraber işliyoruz. Bunun dışında da sürekli toplantılar yaparak teşkilat olarak çalışmaktayız. Bizlerin sizlerden beklentisi yarınlarımızın daha hoş olmasını arzu ediyorsak payımıza düşen görevimizi en samimi şekilde yapma yükümlülüğümüzün olduğunun farkındayız. Önümüzde bir Ramazan Ayı var hepinizin Ramazan Ayını kutluyorum. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ramazan’dan sonra da çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ederek Karabük’e AK Parti damgasını sizlerin sayesinde vurmak istiyoruz. Bu inancımız inşallah bütün teşkilatlarımızın birbirleriyle dayanışma içerisinde olduğu için gerçekleşme umudundadır.” Dedi.

akp2

Ardından konuşması için kürsüye davet edilen AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı M.ALİ ŞAHİN , ” Dün Eflani’de organize edilen doğa şenliklerine katıldık.Orada MEB dan KBÜ devir ettiğimiz MYO tabale açılışı sonrası güzel bir cami inşaatı  bir mabedimiz hizmete aldık,  Dolu dolu bir gün geçirdik. Gerçi akşam sanatsal etkinliklerin sergileneceği geceye kalamadık.Güzel olduğunu belediye başkanımızdan öğrendik. Türkiye’nin Gol kralları ve milli gözde oyuncuları ile güzel bir açılış yaptık orada dileriz Yenice stadyumunun da  açılışı bu görsellikte olacaktır, biz kültürel ve sosyal değerlere çok önem veriyoruz ” dedi.

 

Şahin; ” Videoda izledik Türkiye üzerinde oynanmak istenen senaryoları daha net görebiliyoruz , Mısır’da yaşanan olumsuzlukları ve halka rağmen darbe zemini hazırlandı ve işte bu güçler ülkemizde de Gezi Parkında ki ağaç kesiminden yola çıkarak bir sürü olumsuzlukları yaşattılar, Darbelere zemin hazırlayanlar yani bizde ve başka ülkelere demokrasi dersi verenler AB en şiddetli tepkileri Mısır’da yada dünyada bu tür yaşanan şiddete dayalı olaylarda tepki koyması gerekiyordu. Bakın Hz Ömer bir toplantıda cahiliye döneminde bir olay var ki onu hatırladıkça üzülürüm bir başka olay var ki gülerim diyerek anlatmış.’ Cahiliye döneminde üzülerek hatırladığı kız çocuklarının diri diri gömüldüğünü kendisininde bir kız çocuğunu gömdüğünde elini uzatıp yardım istediği görüntü de  yaşadığı üzüntüyü anlatırken diğer yandan ise yine o dönemlerde kendilerinin yaptığı putlara taptıklarını anımsadığında güldüğünü ‘ söylemiş. Şimdi AB demokrasiyi Hz.Ömer’in deyimi ile helvadan yapılan put olarak mı görüyor.Yani lazım oldukça ibadet edilen işine gelmediğinde es geçilen bir olgu değildir demokrasi biz böyle görmüyoruz. Dünya’da bir çok ülke hatta A.B.D bile Demokrasi için sanıkla gelir sandıkla gidilir AMA denir. Bu ama nedir..?  Bu AMA’YI diyorsanız darbeyi kafanızın bir yerinde saklıyorsunuz demektir.Demokrasi tahammül rejimidir iktidar yanlış yapıyorsa halk seçmez, seçilirse tahammül olacak” şeklinde açıklamalarda bulundu.

 

akp5

 

CHP HER ŞEYE MUHALEFET EDER OLDU

 

CHP zihniyeti yapılan her şeye karşı çıkmayı adet haline getirdi diyen ve konuşmalarında sadece ana muhalefeti dikkate alan M.ALİ ŞAHİN, ” Şimdi 3.köprüye karşı çıkıyorlar, dün de çıkmışlardı, bugünde ” dedi.

 

Türkiye de yatırımların en hızlı olduğu süreçte MAYIS 2013 ayı içinde  yaşadığımız bu olaylar manidardır diyen ŞAHİN, AK PARTİ İktidarı döneminde KARABÜK’ÜN aldığı hizmetler ortadadır, bakın bölünmüş yol ile Karabük’e gelenler ALLAH sizden razı olsun diyorlar, Karabük Üniversitesinde ki gelişmeleri görünce teşekkür ediyorlar, ilçelere,merkeze yapılan bu yatırımlar halkımız tarafından değerlendiriliyor ,Karabük göç veren değil göç alan 3 ilden biri oluyor,  dünya da borçlar ödeniyor, Başbakanımız çılgın projeler ile gündeme geliyor , korkuyorlar TÜRKİYE bizi geçecek diye devam ettirdiği konuşmasında konuyu Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN’IN Cumhurbaşkanlığına getirerek, “kendisi şu an açıklamadı ancak talebi olup açıkladığında teklife imza atacak ilk milletvekili ben olacağım.Şunu herkes bilsin ki  Tayyip Erdoğan’ın arkasındayız,yanındayız ve onunla birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz ” dedi.

 

akp 1

 

akp4