Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

ŞAHİN “SİYASET HALKLA İLİŞKİDİR”

    İLÇE BAŞKANI

 

 

İLÇE BAŞKANI ALİ KAYA’NIN BAŞKANLIĞINDA 45 KİŞİDEN OLUŞAN SAFRANBOLU HEYETİ ANKARA’YA ÇIKARMA YAPTI..AK PARTİ SAFRANBOLU İLÇE TEŞKİLATI, KADIN VE GENÇLİK KOLLARI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN’İ MAKAMINDA ZİYARET  ETTİ

 

M ALİ ŞAHİN ALİ KAYA

 

KAYA “2 KİŞİYİ ÖRNEK ALIYORUZ BİRİ SİZ BİRİ

SN.CUMHURBAŞKANIMIZ” 

AK Parti’nin çiçeği burnunda Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya, teşkilat yöneticilerinden, kadın ve gençlik kollarından oluşan 45 kişilik bir gurup ile ilk önce TBMM’de AK Parti Grup toplantısına katıldı, ardından Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’i Genel Merkez’deki makamında ziyaret etiler.

45 kişilik teşkilat yönetiminin ziyaretinden son derece memnun kaldığını dile getiren AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin “Safranbolu’yu sadece Karabük’ün bir ilçesi olarak değil, tarihi ve turistik konumu ile Türkiye’nin gözbebeği olarak görüyoruz. Partimizin siz teşkilat yöneticileri de bu nedenle Safranbolu’ya layık olmaya çalışıyorsunuz ve layık oluyorsunuz.” Diye konuştu.

IMG_9985Şahin kendisini ziyaret eden 45 kişilik heyete konuşmasını şöyle sürdürdü; “Siyaset halkla ilişkilerden ibarettir. Halkla ilişkileri iyi yöneten siyasetçi ve siyasi partiler başarılı olurlar. O bakımdan halkla sürekli iletişim halinde olmak, onların sorunları ile ilgilenmek, hal hatır sormak, ziyaret etmek, bir çayını içmek bir esnafın, bir vatandaşın onu ziyadesi ile memnun eder. Bunu sadece sizler için değil, kendim için de söylüyorum. Dolayısıyla vatandaşla irtibatınızı kopartmayın ve sürekli vatandaşla iletişim halinde olun.

Hiçbir ayrım yapmayın, bizim partimizdendir, falan partidendir diye. Kaldı ki AK Parti şu an Türkiye’de iktidardır, 14 yılın içindedir ve iktidara gelen bir siyasi parti sadece kendisine oy verenleri temsil etmez. Oy versin vermesin, Türkiye’de yaşayan herkesin iktidarıdır, herkesin de partisidir. O bakımdan biz bu anlayışla hizmet etmeye gayret ediyoruz. Teşkilatlarımızın da bu anlayışta olduğunu biliyoruz. Bu anlayışla Safranbolu’muzda inşallah AK Parti’nin yakaladığı başarıların üstünde başarılar yakalatacaksınız. Buna inanıyorum.”

AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Ali Kaya ise “Memleketin yetiştirdiği en değerli siyasetçimiz ve devlet büyüğümüzü ziyaret etmekten mutluluk duyuyoruz. Bireysel olarak da örnek aldığım iki büyüğüm var, biri siz, diğeri ise Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bizler sizin yolunuzda ilerlemeye çalışıyoruz. Bizim dava bilincimiz bu yolda olacaktır ve sizler izin verdikçe bir ayağımız hep burada olacaktır. Memleketimize ne kadar fazla hizmet yapabilirsek bizim için o kadar evladır. Sizin memleketimiz için neler yapabileceğinizi ve nasıl hizmetler getirdiğinizi biz çok iyi biliyoruz. Arkadaşlarımızla da o bilinçle hareket ediyoruz, öncelikle halkımız diyoruz ve ayrımcılık yapmadan bunu diyoruz.” Diye konuştu.

Kaya, ayrıca teşkilat olarak yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgiler verirken, Safranbolu ilçesinin öncelikli birkaç sorununu  da dile getirdi.